Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 32
Tracimy bramkę z San Marino, Albanią, Irlandia, dwie ze Słowacją. W momencie jak to pisze, Buksa strzela bramkę, jest doliczany czas. Przez całą drugą połowę, od zejścia lewego wynik był 1-1. Lepiej było nawet za Janasa. Boli mnie to, mam 26 lat i wiem, że ćwierćfinał euro 2016 będzie dla mnie tym czym był dla mojego starego 70ktorys i trzecie miejsce w świecie. Wiem, że nic więcej nie osiągniemy do mojej smierci.
#mecz
  • 8
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@BrakWolnegoLoginu: chyba inną kadre oglądamy, bo tej co ja widzę od euro 2016 to jest przykrość. My znowu tracimy bramkę z San Marino, które strzela w swojej historii 26 gola. Po blamażu z Albanią, po fatalnym euro, po zacofaniu w kadrze brzeczka. Zawsze było źle, ale nie mieliśmy zaplecza. Teraz mamy kim pograć a gramy gorzej, co #!$%@?? Gdzie #!$%@?? Nie ma tak? Wierzysz, że jeszcze wyjdziemy z gruby na
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Blerab: stary, uwierz mi, w gronie moich znajomych jestem niepoprawnym romantykiem piłkarskim. Już nikt w to nie wierzył od dawna, a ja ciągle swoje. Przed Euro teraz moi znajomi się ze mnie smiali, bo wierzyłem. Przed MŚ 2018 moi znajomi się śmiali, bo wierzyłem. Ta kadra nie daje mi żadnych znaków, żeby moja wiara miała jakieś podstawy.
  • Odpowiedz