Wpis z mikrobloga

@Dacir: Nie spodziewaj się tam dań jak z restauracji albo takich normalnie robionych. Poza tym tak naprawdę to Thermomix zastępuje tylko robota kuchennego, garnek i patelnię. Wszystko i tak musisz do niego przygotować a on tylko przypilnuje, żeby to robiło się odpowiedni czas. Więc zastanów się dobrze czy chcesz wydawać tyle kasy na ten sprzęt. Była z tydzień temu jakaś duża dyskusja o Thermomixie tutaj, jak uda ci się znaleźć, to
  • Odpowiedz
@Dacir na pewno, masz gotowe przepisy, wrzucasz po kolei składniki i jesz ( ͡~ ͜ʖ ͡°) . Ja używam do ciasta na pierogi, czy pizzę. Gotuję chili con carne i sporo więcej
  • Odpowiedz
@jaceks653: Tylko do ciasta wystarczy dobry robot kuchenny, który kosztuje nwm z maks 2 tysiące za dobry model, który posłuży, a chili con carne to da się normalnie bez Thermomixa w jednym garze zrobić
  • Odpowiedz
@jotest masz rację, ja do niczego nie namawiam. Ale wszystkim będę odradzać thermomixa, to piramida finansowa, z kółkiem wzajemnej adoracji posiadaczy . Ostatnio koleżanka mi się chwaliła że nie mogła upiec ciasta dla córki, bo jej się skończył abonament XD #!$%@?. Jeszcze mówiła to z uśmiechem
  • Odpowiedz
  • 1
@Dacir wcześniej dosłownie nic nie potrafiłem ugotować, przyądzić na obiad itp. Teraz bez problemu robię różne dania, ktire co najważniejsze smakują mi i mojej rodzinie
  • Odpowiedz
a chili con carne to da się normalnie bez Thermomixa w jednym garze zrobić


@jotest: A pranie da się zrobić w wannie, na co komu pralka xD Uwielbiam te bieda-argumenty.
  • Odpowiedz