Wpis z mikrobloga

Poziom intelektualny co niektórych konserwatywnych użytkowników tego portalu, brak jakiejkolwiek umiejętności czytania ze zrozumieniem, weryfikowania nawet najprostszych do znalezienia informacji, to jest jakaś katastrofa.
NIE, BART STASZEWSKI NIE PRZEGRAŁ PROCESU Z GMINĄ NIEBYLEC W SPRAWIE TABLICZEK "STREFA WOLNA OD LGBT"
Postępowanie jest w toku, a decyzja tyczyła się tylko tego wpisy o informacji że takie postępowanie się toczy.
Jednak z komentarzy pod znaleziskiem część dzbanów spod tagu #4konserwy jakimś cudem wywnioskowała że gmina z Bartem wygrała, i teraz Bart musi ją przeprosić.
Chociaż wyrok w tej sprawie jeszcze nie zapadł, a wszystkie informacje są wyłożone w artykule jak na tacy, zdolność czytania ze zrozumieniem to dla niektórych wciąż coś kompletnie nieosiągalnego. Tak tacy ludzie mają prawa wyborcze i też głosują, to straszne.
Wołam @pantronix zrobbiłem ci prosty wykres, mam nadzieję że teraz będzie łatwiej.
https://www.wykop.pl/link/6259385/znana-jest-argumentacja-sadu-ktory-oddalil-zazalenie-dzialacza-lgbt/

#neuropa #bekazprawakow #bekazkatoli #lgbt #polska #prawo #oswiadczenie
saakaszi - Poziom intelektualny co niektórych konserwatywnych użytkowników tego porta...

źródło: comment_1630763267xuiQ7vbiI8T9qSTKBIykfC.jpg

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
w jednym wątku aż dwa merytoryczne komentarze „No chyba ty”… na discordzie nieobecni są ci co potrafią pisać zdania złożone?


@krzych0: Czekaj, za chwilę wytoczą cięższe działa w postaci ostatecznego argumentu, znanego powszechnie pod nazwą "Twoja stara!!"
  • Odpowiedz