Wpis z mikrobloga

Mega podoba mi się to auto, nie znam się kompletnie na samochodach i mechanice natomiast chciałbym kupić taką brykę:
https://www.autohero.com/pl/renault-espace/id/a6426ead-c401-48ff-8d16-abf11cb38774/
1. Czy kupowaliście na Autohero albo macie jakąś opinie? Piszą, że cena nie jest do negocjacji bo to auto jest już przez nich weryfikowane i to optymalna cena.
2. Chcę skorzystać przy zakupie z usługi firmy która robi takie "sprawdzenie" samochodu pod każdym kątem, za ok. 500 złotych pelny raport o wadach i zaletach auta plus ocena niezależnego mechanika. Warto? Myślę, że bardziej warto niż jechać z mechanikiem - sąsiadem co się niby zna ale pieczątki mi pod swoją opinią nie podbije.
#motoryzacja #renault #espace
  • 16
@szymi9191: jak niedaleko stoi auto to pojechalbym obejrzeć, jazda próbna do skp albo aso, czujnik lakieru ewentualnie i za max 200zl masz tak samo sprawdzone. Na jutubie jedt dużo filmów na co zwracać uwagę. Jakos nie chce mi się wierzyć ze taki pan za 500zl powie Ci wiecej niż na stacji. To sprawdzenie daje jakaś gwarancje? A jak coś się popsuje tydzień po tym jak kupisz auto?
@bb89 Wiesz co poczytałem na forach i wydaje się ze taki motocontroler to solidna firma a na pewno wiedzę mają wieksza niż ja, który nie zna się na wadach ukrytych samochodu czy na tym czy pod maska wszystko bangla (tak widzę cieknacy olej ale na inne rzeczy nie potrafiłbym zwrócić uwagi)
@piwakk @szymi9191 w ASO w hondzie taka przyjemność 249, przejrzenie wszystkiego w aucie z dokumentacja pisemna co działa a co nie, dodatkowo wydruk pełnej historii z ASO z całej Polski. A co do skp to jedziesz to takiego które wiesz ze koleś się zna, jak wiesz gdzie to masz to samo co w ASO tylko taniej i bez historii.
Dwa auta tak kupiłem mimo ze tez uja się znam. Do tego sprawdzenie
@szymi9191: gdy kupowałem swoje megane zamówiłem raport u nich(do auta miałem ok300 km w jedną stronę) Spoko raport, dużo zdjęć i znaleźli usterki o których sprzedający nie mówił ( ͡° ͜ʖ ͡°). Czy znów bym zamówił? Pewnie, wydając XX tys zł warto wydać te 600.

Ps.dodatkowo po oględzinach wziąłem tel od eksperta, na gorąco powiedział mi co i jak.

Autko zajebiste (
@bb89 To ja w Renault płaciłem 400.

No skoro kupujesz auto skądś, to skąd wiesz ze skp ogarnia? No nie wiesz. Zajmuje się między innymi sprzedażą aut i byłem już wielokrotnie na sprawdzeniu w skp i głównie to co mówią to czy klocki, tarcze będą do zrobienia i czy widać wycieki pod autem. Ostatnio diagnosta wlazł pod auto, wyszedł i powiedział klientowi, że może coś wejść i popatrzeć. Jak ma być spoko