Wpis z mikrobloga

Boże jakie to gówno.
Tak wiem nie podoba się to nie oglądaj, argument który ma zamykać każdą dyskusję choć Ci co go stosują nie słyszeli lub nie rozumieją słowa krytyka.
Spoilery wiadomo ale postaram się nie nazywać wprost tylko omawiać koncept.

Jestem na sezonie 8 odc 8 no dzieje się, przez kilka ostatnich odcinków były przemowy, pospolite ruszenia i organizacja osad by rozwalić najbardziej trzeźwo myślącego chłopa w tej serii.
Główna baza zalana przez zombi, rozwalanie pojedynczo posterunków, wszystko cacy wiadomo to wojna więc i po stronie rebeli ginie sporo ludzi.
I co się dzieje, co się qutwa dzieje kiedy już myślisz że to kwestia czasu by Rick i spółka mogła odpalić szampana?

Oczywiście że jest JEP, wystarczy by grubas z debilną grzywką odciągnął stado i nagle cała rebelia stoi pod ścianą, dosłownie, Nigen wyciąga jak spod dupy zastępy ludzi, wozy, broń jakby otwierał skrzynki w jakieś grze mobilnej po ostrym #!$%@? i teraz przychodził czas zapłaty, królestwo, wzgórze czy Aleksandria nie myślało by mieć jakieś czujki w pewnym promieniu od baz, po co przecież lubią jak ktoś im się #!$%@? do chaty bez zapowiedzi.

To jest #!$%@? nielogiczne, wiem że część hamburgerów myśli że mleko rodzi się w supermarkecie ale robienie takiej #!$%@? z logiki to już sztuka.

Wiadomo paliwo i broń też rośnie na drzewach czy w pobliskiej miejscowości, wystarczy pójść i szabrować, zawsze się znajdzie.
O ile broń gdyby zebrać cały militarny potencjał tego kraju to wyjdzie że ta garstka żywych może się między sobą strzelec i przez dekadę to jest ona rozrzucona na terenie większym niż Europa.

Więc kiedy jest okazja to najlepiej #!$%@?ć się z amunicji na sztywnych, do tej pory tylko jedna postać używa dłuższej broni białej, przepraszam dwie i to czarnuchy na dodatek, myślałem że królestwo ze swoimi rycerzykami będzie jakieś bardziej twórcze w oszczędzaniu ammo. A gdzie tam wykorzystują dalej koziki do obierania katrolfli lub walą ze spluw.

#!$%@? weź durny kij od miotły, trochę taśmy i ten swój nożyk, sztywni tacy szybcy że nawet nastoletnie dziecko uzbrojony w taką prowizorkę na otwartej przestrzeni ma szansę ubić sporo, a nie musi być same w tym starciu.

Paliwo hoho to jest dopiero konik, amerykanie zapomnieli jaki to kryzys paliwowy w nich walną swego czasu w tamtym wieku? Jak w szybkim czasie wyskoczyli ze swoich rezerw i była bieda?
Tak większość ludzkości zrobiła się sztywna jednak zanim do tego doszło każdy #!$%@?ł we wszystkich kierunkach, nikt już nie dbał o dostawy więc logiczne się wydaje że to co było poszło na czas paniki, a czasy w których teraz jest akcja to już dobry ponad rok od startu imprezy.
Więc jeżdżenie po jednego zasranego melona jest takie w #!$%@? ważne, ja wiem chodzi o zasady i pokazanie kto jest szefem ale bez jaj.

Już oszczędze mówienia które postacie z kumatych zamieniają się w debili a debile zamieniają się w kumatych to mnie przerasta.
No i te uśmiechy jak się tam mobilizują, większe widziałem tylko w szpitalu o miękkich wygluszonych ścianach.
Mam dosyć, #!$%@? stąd( ͡° ͜ʖ ͡°).
#twd #przemyslenia #seriale #thewalkingdead
  • 2