Wpis z mikrobloga

Dobrze że #horizonzerodawn 2 zwany ten forbidden west nie oferuje darmowego upgrade z #ps4 do #ps5
W ten sposób #sony oddzieli prawdziwych fanów od sezonowcow którzy nie mają pieniążków i polują na promocji w Brazylii jak #xbox siarze
Sezonowcow boli dupka, a prawdziwi soniarcy magnaci bawią się dalej ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:
A.....s - Dobrze że #horizonzerodawn 2 zwany ten forbidden west nie oferuje darmowego...

źródło: comment_163069001577jgO0dbF3l6sWrdJqP5OI.jpg

Pobierz
  • 14
@Ambitny_Ananas: @NPC2137: Ja tam mam #!$%@? i tak kupię wersję na PS5, ale wiem że ktoś może mieć PS4 i w przyszłości chce zakupić PS5 to fajnie by było gdyby miał opcję darmowego upgradu, a nie kolejny raz kupować pudełko tylko tym razem na PS5. Szczególnie że rok temu w artykule na PS Blogu było mówione inaczej. No ale cóż. Sony... Nie ma co przyklaskiwać takiemu czemuś
@SF71H: Za 300? W sumie nic, bo zbytnio nic nie wychodziło, ale w ciagu ostatnich 2 mcy wydalem ponad 600zł na gry, w tym 150 na przedpremierę Keny.
A czemu pytasz?

@Qontrol: A Ty oczywiscie wiesz ze moja odpowiedz tez byla ironią? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Pust3lnick: Tak, znowu ja. :) Pojawiam się okazyjnie, gdy ktoś robi #!$%@?ę z logiki tak jak Ty to zaprezentowałeś właśnie tutaj. :) Brak logicznych argumentów do odpowiedzi? Trzeba odpisać cokolwiek, np. coś w stylu "znowu Ty", no nie? :)
Zanim cokolwiek odpiszesz spójrz na to jeszcze raz (to jest Twoja logika!!!):
Soniarze - wydają 300zł na gry od czasu do czasu = biedacy
Klockarze - nie wydają na gry prawie nic,