Wpis z mikrobloga

Dziś piątek, więc na rozluźnienie leci ostatni w tym tygodniu wpis omawiający postacie z banneru Friezy, dziś kończymy z dfe tur i już w poniedziałek zabieramy się za Lrki, ale musimy jeszcze spojrzeć na według mnie najlepszego dfe tur jakie jest obecnie w grze, czyli INT GT Vegetę - jak sprawić aby mój portfel płakał.

Vegeta ten wraz z Goku wyszli pod koniec kwietnia i okres ten zapamiętałem bardzo źle, niczego nie dostałem nowego, ale przynajmniej miałem okazję pograć sobie u friendów tymi dwoma, teraz bardzo rzadko widzę Vegetę w listach znajomych (miałem zagrać parę walk ale się kuźwa nie da bo nikt go nie ma (°° ), pomimo tego że jest cholernie dobry, ale zacznijmy od początku.

Jest liderem dla kategorii GT Heroes, oraz Vegeta Family. GT Heroes dostają 3 ki i 170% hp, ataku i defa, przy czym ta kategoria jest bardzo mała, ale mimo tego posiada bardzo dobre, a także jedne z najlepszych postaci w grze typu ssj4 z rocznic, gogetę, czy nawet sub karty które z nimi wyszły czyli Gotena i Trunksa oraz Gohana i Gotena. Dodatkowo update z podobnymi nazwami sprawia że możemy grać ssj4 z obu rocznic a obie wersje są bardzo dobre i nadają się na wiele eventów.
Vegeta Family natomiast daje 3 ki, oraz 150% do hp, ataku i defa, skupia ona karty... no z rodziny Vegety, możemy znaleźć takie postacie jak LR evo Vegetę z 6 rocznicy, nowego na JP Super Vegetę, czy Lr ssj2 Angel Vegetę, kombinacji jest wiele w tej kategorii i każdy znajdzie coś dla siebie.

Jego sa podnosi atak o 50%, oraz defa o 30% na 1 turę, oraz obniża przeciwnikowi defa o 50%, bardzo przydatne podwyższenie ataku oraz defa, obniżanie defa natomiast przydaje się na eventy gdzie się da obniżać tego defa.

Przechodzimy do pasywki i tu się zaczyna cała zabawa - startuje ze 180% do ataku i 120% defa, zmienia orby na rainbow kule, oraz dostaje dodatkowe 10% do ataku i defa za każdą zebraną kulę przy super ataku, dodatkowo dostaje 50% ataku za każdą postać z GT Heroes w turze, wyłączając siebie. Jest to jak widać zajebista pasywka, tu wtrącę coś o Goku ponieważ mają podobny kit ale są małe zmiany - Goku dostaje 20% za każdą kulę, nie dostaje tego defa dodatkowego, ale za to dostaje 50% defa za każdą postać z GT Heroes, coś za coś ale według mnie dodatkowy atak jaki Vegeta dostaje za tą każdą postać sprawia że to 100% jakie może maksymalnie mieć bardziej mnie cieszy, plus bardziej faworyzuje defensywne postacie, może dlatego że nie lubię używać itemków w każdej rundzie. Przy dobrych warunkach z kulami jest on naprawdę świetnym nukerem, zaraz po Goku.

Dodatkowo ma Active Skill, który zadaje ultimate damage (czyli jakieś 550%, przy 150% z sa xD), jednak może go użyć po wykonaniu 4 super ataków, i tu nie rozumiem dlaczego ludzie tego nie lubią, jakoś wydaje mi się to normalną kondycją i mimo że to nie jest po x turach jak w przypadku ssj4 to i tak jest to lepszy warunek niż LR Gohana.

Przechodzimy do linków i tu jest ciekawie - na 7 linków może mieć maksymalnie 6 z jedną postacią a jego najlepszymi link partnerami są STR Super Vegeta i transforming Vegeta do ssj2. Kolejnymi partnerami są GT Goku, Lr Angel Vegeta, czy AGL evo Vegeta z 5 linkami, linkuje się świetnie, ma dużą ilość postaci do linkowania się i to jest solidny plus

A jak z kategoriami? Znajduje się w kategoriach takich jak Worthy Rivals, kolejne wzmocnienie tego teamu, Giant Ape Power, a to jest masywne wzmocnienie tego teamu, patrząc że trzeba zrobić gt Goku event tą kategorią, oraz Gifted Warriors, gdzie da się zrobić cały team z Veget, prowadzonych przez PHY Gotena i Trunksa.

Podsumowując, postać ta jest bardzo ofensywna, ale nie brakuje jej defa, znajduje się w solidnych kategoriach, wzmacnia te które potrzebują owego wzmocnienia, a także ma bardzo dobrych link partnerów, wraz z Goku są w topce najlepszych dfe tur i prawdopodobnie na długo zostaną tam.

Plusy:
- Dużo defa, jeszcze więcej ataku
- Orb changer, oraz nuker w jednym
- Wzmacnia słabsze kategorie, ułatwiając misje wymagająca używania tych kategorii
- Nareszcie kolejny lider Vegeta Family
Minusy:
- zawartość tych słabszych kategorii kiedy nie mamy postaci

Musiałem dać jakiś minus, choć serio nie widzę, jest to karta na którą będę wciąż polował podczas tej celebracji, a jeśli jej nie trafię to poleci za coiny jak je dozbieram, aż mnie dziwi dlaczego taka karta wraz z Goku jest zastępowana przez ścianę tych samych Lrek z rocznic czy innych celebracji, nawet ost jest #!$%@? (°° . Ale na dziś to tyle już w poniedziałek lecimy dalej ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#dokkanbattle #poradnikikozumo
Pobierz NepNepu - Dziś piątek, więc na rozluźnienie leci ostatni w tym tygodniu wpis omawiają...
źródło: comment_1630683780lOfLpfJNA9XZLiTJZmbpMN.jpg
  • 5