Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@konopiapolska:

Większość kobiet lubi c-----y mainstreamowy s--s nastawiony na mężczyzn.


mainstreamowy nastawiony na mężczyzn, to znaczy dlaczego nastawiony na mężczyzn bo 5 minut i po robocie? XD Nie wiem nie pytaj mnie o takie rzeczy nie jestem specem nawet nigdy nie ruchalem bo jestem 3/10 choć chyba miałem szansę ale nie wiem, są mężczyźni, którzy też lubią powolny s--s, myślę że ja będę zaliczał się do tych mężczyzn w przyszłości gdy zacznę ten s--s w ogóle
  • Odpowiedz
@zapalsobiekota: nie jestem trollem. Masz ten komfort że choćbyś pisał głupoty nikt cię za nie na wykopie nie będzie atakował, nie będzie robił postów na twój temat, nie będzie cię atakował na PW. Bo jesteś #niebieskipasek. Mnie będzie.

Chciałabym komentarze zostawiać, ale temat jest dla mnie delikatny. I widzę po tobie że jesteś jednym z tych dla których p---o i współczesny s--s jest ok i wgl nie
  • Odpowiedz
nie jestem trollem. Masz ten komfort że choćbyś pisał głupoty nikt cię za nie na wykopie nie będzie atakował, nie będzie robił postów na twój temat, nie będzie cię atakował na PW. Bo jesteś #niebieskipasek.


@konopiapolska: Co ty p--------z, jakoś ja #niebieskipasek normalnie atakowałem jak jakieś p--------e rzeczy pisali, to tak jak ze wszystkim w każdym środowisku znajdziesz i geniuszy i idiotów

Chciałabym komentarze zostawiać, ale temat jest dla mnie delikatny. I widzę po tobie że jesteś jednym z tych dla których p---o i współczesny s--s jest ok i wgl nie ma w nim przecież nic
  • Odpowiedz
jest zły bo jest pełen przemocy. P---o jest nastawione na p-----c. Oczywiście p-----c wobec kobiet (ale ty k---a nie wiedzisz w tym nic złego bo to ciebie nie będę j---c i bic). I jaki obraz dostaje kobiety? I mężczyźni? Jak się lansuje b--m i hardcore? Gdzie tu miejsce na różnorodność? Wszędzie p-----c


@konopiapolska: Oczywiście że jest wszędzie p-----c, sam brak litości dla słabych jest oznaką przemocy jedni przeżywają inni giną, nie zmienimy tego jako ludzkość bo jesteśmy zwierzętami a nasze ego tylko chce czuć się wyjątkowo przez zbyt rozwiniętą percepcję

nie p-----l że to jest ok, bo większość z tych kobiet spełnia życzenia partnera i nie wie że można inaczej. Żaden wybór. My nie mamy wyboru
  • Odpowiedz