Wpis z mikrobloga

Pekin, #!$%@?. Jprdle ostrzegali mnie przed tym miastem. I wszystko okazało się prawda. Jest początek września a smog czuć w ustach. Rzeczywiście słońca nie widać. Korki i architektura na przedmieściach jak w Warszawie z tym ze x10. Taksówki i hotele drogie. Nie przyjeżdżajcie tu nigdy. Jakby co to polecam Kanton i cała zatokę Rzeki Perłowej. U nas na południu to splendor i elegancja. A tu? Szkoda gadać. Już wiem dlaczego Kanton hejtuje Pekin niczym Kraków Warszawę . ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Aha i jeszcze ten ich akcent „ehrrr” jakby #!$%@? płukali gardło. #tosachiny #chiny #podrozujzwykopem #podroze
LuckyStrike - Pekin, #!$%@?. Jprdle ostrzegali mnie przed tym miastem. I wszystko oka...

źródło: comment_1630663440DVc5URC9dRZHzazvhmVol8.jpg

Pobierz
  • 27
  • Odpowiedz
@LuckyStrike: Tak z ciekawości sprawdziłem gdzie ten Kanton i jak daleko to od Pekinu. Porównałem z Europą i wyszło mi, że to mniej więcej tyle co z Warszawy do granicy francusko-hiszpańskiej. Robi wrażenie.
  • Odpowiedz
@peszmerd: Smog w Smogowie? Kolego, ja pochodzę z Żywca który bije w zimie wszystkie rekordy świata i mieszkałem w Krakowie wiec te chińskie smogi to jest dla mnie fraszka niczym 100 gram spirytusu dla Wiesława Wszywki
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@LuckyStrike: nie zrozuniales co napisalem, porownujesz czyste powietrze Krakowa do tego zasmrodzonej stolicy, a jest odwrotnie. Wawa nie ma czystego powietrza, ale sugerowanie, ze Krakow jest czystszy, to propaganda godna Xi
  • Odpowiedz
@peszmerd: hola hola nie powiedziałem ze Kraków jest czystszy bo Kraków to jest synonim smrodu. Wiesz co robią krakowiacy jak wyjada poza Kraków? Inhalują się przez 10 minut pod rura wydechowa samochodu aby przeżyć szok tlenowy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz