Wpis z mikrobloga

TWORZYMY RAZEM RZECZY I JEST FAJNIE
Życie jest przewrotne i czasem ciężkie, więc czemu by go nie ułatwić?
Chcę rozruszać wykopową społeczność i wspólnymi siłami zaprojektować i wdrożyć rozwiązania do użytku dla wszystkich.

Jakie rozwiązania, o czym on bredzi?
No właśnie to wy zdecydujecie co wspólnie stworzymy. Stronę internetową, aplikację, może nawet przedmiot czy usługę, nie ważne. Liczy się by ułatwiła życie wszystkim.

Nadal nie jasno?
No to jedziemy. Możemy wspólnie stworzyć wirtualne schronisko, które będzie miało informacje i zdjęcie ze wszystkich schronisk (coś takiego już jest), stronę z informacjami o zaginionych autach, itp. To od was zależy, jaki temat weźmiemy na tapet i zaangażujemy was wszystkich, by to stworzyć.

Napiszcie swoje pomysły w komentarzach i wspólnie zdecydujemy, co weźmiemy na tapet!

Historia powstania pomysłu, nie chcesz czytać bzdur to omiń i podziel się swoim pomysłem co możemy razem stworzyć :)

Dlaczego chcę was zaangażować drogie mireczki i mirabelki? Bo życia czasami daje w kość, a pewne rozwiązania potrafią ułatwić nam życie.
Szedłem sobie ulicą, spojrzałem na auto i pomyślałem: Czy jest jakaś prosta strona by zgłaszać kradzione auta, wstawiać zdjęcia, opisy, a osoby, które są zaangażowane w poszukiwanie mogły wstawiać zdjęcia i lokalizację swoich podejrzeć w sprawie odnalezionej zguby? No nie znalazłem czegoś takiego i właśnie chcę zobaczyć, ile jeszcze takich rzeczy nie powstało, a ułatwiłoby nam wszystkim życie.

Jeżeli okaże się, że jest zainteresowanie z waszej strony poświęcę dłuższy wpis na jakiej zasadzie będziemy wspólnie pracować i jak często będą update w sprawie wspólnie tworzonych rzeczy. No i może pokusimy się o autorski tag :)
Liczę na was wykopki!

#projektujzwykopem #ux #projektowanie #it #programowanie #ui #aplikacje #grafika #grafikakomputerowa
Hector - TWORZYMY RAZEM RZECZY I JEST FAJNIE
Życie jest przewrotne i czasem ciężkie,...

źródło: comment_1630585738lEskbwj7lfRn2Uq8lIyFEN.jpg

Pobierz
  • 6
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Hector: czyli generalnie szukasz kogoś, kto ci wymyśli pomysł na biznes?

No bo jaki masz model biznesowy?
Serwer się sam nie opłaci, więc musisz jakoś czerpać zyski aby mieć z czego to opłacić. Więc albo abonament, albo jakieś jednorazowe akcje płatne smsem/blikiem/czymkolwiek albo nawalone reklam jak na wykopie.
@BoKoR: Ciekawa sprawa, jak chcesz określić model biznesowy bez wiedzy o projekcie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Rzucasz pare określeń, ale widać, że nie siedzisz w branży.

Nie każdy jest łasy na kasę. Po prostu chciałem poświecić swój wolny czas by zaangażować społeczność wykopu w ciekawą akcje, która wniesie coś pozytywnego w życie innych ludzi, ale odbiór jest nienajlepszy wiec pewnie nic z tego nie wyjdzie :P
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Hector:
"Ciekawa sprawa, jak chcesz określić model biznesowy bez wiedzy o projekcie?"
No właśnie trochę ciężko jest poświęcać swój czas, coś wymyślać, później udoskonalać, a na końcu dowiedzieć się, że wprowadzasz abonament 20pln/msc.

"Rzucasz pare określeń, ale widać, że nie siedzisz w branży."
Na szczęście nie. Ale wiem, że hosting oraz domena nie jest za darmo.

"Nie każdy jest łasy na kasę. "
Wiem.

"ale odbiór jest nienajlepszy wiec pewnie nic
@BoKoR: Odblokowałem.
Może jak sam coś zacznę i ludzie zobaczą efekty to się przyłączą. Mam nadzieje, że coś fajnego może powstać dzięki współpracy obcych dla siebie ludzi