Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Czy ktoś natknął się na jakiś sensowny poradnik jak wejść na cykl? Interesują mnie na początek dawki z pogranicza zastępczej terapii testosteronem.

To żeby na początku zrobić badania poziomu testosteronu, estradiolu, prolaktyny i cholesterolu to wiem. Ale jak często robić badania, jak czytać wyniki, jak reagować na niepokojące zmiany?

Czym sie suplementować?

Czy lepiej jest bić raz na trzy dni, czy można raz na tydzień tym wolniej uwalniającym się?

Czemu przy takim postępie medycyny nie da się wywołać większej produkcji testosteronu, tylko można go podawać po prostu więcej z zewnątrz?

Skąd mam wiedzieć kiedy pora na hgh żeby nie nie było problemów z jądrami?

Jak przeprowadzić odblok?

#silownia #mikrokoksy #medycyna #zdrowie
I jeszcze @Kasahara bo kiedyś w jakimś wątku mi obiecał że coś tam rozjaśni te tematy:)
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Mikser_wieczorny:
Zdecyduj się - cykl czy trt?

Jeśli chodzi o trt, to od siebie dodam:
- Częstsze bicie mniejszymi dawkami będzie powodowało bardziej stabilny poziom hormonów - zarówno teścia, jak i estro i dht.
Jeśli mowa o TRT, to generalnie chcesz jak najbardziej imitować naturalną produkcję testosteronu i mieć stabilne wyniki, więc generalnie im częściej tym lepiej. Dodatkowo mniejsza szansa, że będziesz
  • Odpowiedz
@Mikser_wieczorny: smieszkuje mordo, byla taka teoria z podwalaniem (tak, chodzi o #!$%@?) ale nie konczeniem, by nie tracic testosteronu :).
hgh- hormon wzrostu, nie myl z HCG

i jak chlopaki wyzej pisza, TRT bijesz gdy cierpisz na hipogonadyzm, w skrócie, sam robisz za malo teścia (zwykle ponizej stężenia 350) i celujesz w max fizjologiczne- czyli ok 800. w praktyce- na siłowni nie będzie to miało dużego znaczenia.
a bomba- to
  • Odpowiedz