Wpis z mikrobloga

lepiej kupić sobie standardową elektryczną


@SkrytyZolw: @bol_od_bytu: a ja polecam soniczne, o niebo lepsze od elektrycznych IMO. Ja używam taniej za 120 zł jakiejś z Chin i jestem zadowolony. Nie ma bajerów, kilka trybów o różnej mocy i wibracjach, bez ładowania pracuje min. miesiąc i to wystarcza. Jedyne czego mi brakuje to czujnika nacisku, który by ostrzegał o zbyt mocnym docisku.
  • Odpowiedz
@wolviex: Czujnik nacisku to w sumie jedyna warta dopłaty funkcja :D Nie ma między nimi wielkiej różnicy pod względem jakości mycia, ale ja bym jednak wybrała znaną firmę, która działa na rynku od lat, zamiast jakiegoś chińskiego wynalazku.
  • Odpowiedz
  • 1
@SkrytyZolw
@wolviex
nie zależy mi na łączeniu z telefonem, czy innym dodatkom które w ogólnym rozrachunku wyglądaja na naciągane, jak chociażby kolor czy design;
bardziej na bezawaryjnosc i łatwość w dokupieniu i cenie końcówki;
w mediaexpert większość to oralB albo Philips, to wybiorę coś z tego do 500zl,
dziekuje za rady
  • Odpowiedz
@bol_od_bytu: Miałem Oclean One, teraz Seysso Oxygen O-Sonic, z tych dwóch wybrałbym Seysso. Na minus nie ma możliwości połączenia z telefonem i ustawienia czasu mycia, więc jest timer 2 minuty z informacją co 30 sekund. Fajniej się nią myję niż Oclean, główka zwykłej końcówki jest miększa niż Oclean o twardości 4/10, albo sprawia takie wrażenie przez różnicę w ilości wibracji.
  • Odpowiedz