Wpis z mikrobloga

Kierowco drogi jak nie masz miejsca, zeby zjechac ze skrzyzowania po wjechaniu na nie, to na nie #!$%@? nie wjezdzaj.

Niech to ktos zbombarduje w #!$%@?.

#wroclaw
  • 31
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@crahn: Wrocław w pigułce. Ile razy stałem na zielonym i na mnie trąbiono xD
Zdarzyło mi się wjechać na skrzyżowanie i je zablokować nie spojrzałem czy mogę zjechać i też na mnie trąbiono jakbym miał wysiąść wziąć auto na plecy i postawić za skrzyżowaniem xD
  • Odpowiedz
@Lonate: pół biedy jak potrąbią i tyle, gorzej jak wyminą i zostaną na skrzyżowaniu tak że cykl będzie się powtarzać a ty nie przejedziesz nigdy.
  • Odpowiedz
@crahn: Pozdrawiam z Torunia, Plac Rapackiego (aleja JP2( ͡ ͜ʖ ͡) ) skrzyżowanie z ul. Mickiewicza. Tam to występuje nagminnie i najlepsze jest zachowanie kierowców w stylu mnie tu nie ma...
  • Odpowiedz
Odwieczny problem. Przed pandemią wracałam z pracy przez plac JP2, w godzinach szczytu. Jak widziałam, że nie zjadę z skrzyżowania to na nie nie wyjeżdżałam mimo zielonego, a za mną trąbili i wyzywali, że nie jadę xD


@Lonate: Plac JPII, ach klasyka. Ależ się zrobiła rodzinna atmosfera. Kto nigdy nie wjechał tam na skrzyżowanie bez możliwości zjazdu, niech pierwszy rzuci kamieniem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@WykopekNaPolEtatu: Raz wjechałam, na początku mojego jeżdżenia autem do pracy. To stanie na środku, trochę do przodu żeby przejechał tramwaj, potem trochę do tyłu żeby przejechało auto. Nigdy więcej :D
  • Odpowiedz