Wpis z mikrobloga

@Lonate: To co codziennie widze na trasie dom-przedszkole (ktora niestety to w 90% budowa linii gownotramwajowej) powoduje taki level #!$%@?, ze nie pamietam dnia kiedy bym spokojnie ten odcinek przejechal. PIEC CYKLI swiatel dzis czekalem zeby przejechac przez skrzyzowanie obok "ronda" pileckiego przy granicznej.

MPKarze w autobusach przeciskajacy sie na czerwonym czy zjezdzajacy na twoj pas tak, ze musisz uciekac bo cie zarysuja to standard, chyba zaczne to nagrywac i wysylac
Odwieczny problem. Przed pandemią wracałam z pracy przez plac JP2, w godzinach szczytu. Jak widziałam, że nie zjadę z skrzyżowania to na nie nie wyjeżdżałam mimo zielonego, a za mną trąbili i wyzywali, że nie jadę xD


@Lonate: typowy obrazek, że najpierw trąbisz na tych, którzy nie chcą wjechać na skrzyżowanie, a potem trąbisz na tych, którzy na nie wjechali z innej strony i tamują Twój pas ruchu XD
@crahn: Kur*a, tak! Przedwczoraj stałem w korku na Placu społecznym. Specjalnie nie wjeżdżam na skrzyżowanie, bo nie ma miejsca - to debile z prawego pasa wjeżdżają przede mnie i stoję 3 cykle, aż sam sie nie #!$%@?ę na środek skrzyżowania, bo nigdy nie pojadę (są w stanie na cyklu przejechać 2-3 samochody). Ludzie to debile.
@MalowanyPtak: To wyobraz sobie to - stoisz przed przejazdem kolejowym (znanym z tego, ze rogatki psuja sie czesciej niz krzeslo selera) gdzie masz wymalowane na czerwono pole przejazdu kolejowego. Stajesz przed nim, zeby nie zatrzymac sie na czynnych torach gdzie cisna pociagi towarowe a tutaj z lewego pasa ci sie wcinaja glupki na ten czerwony fragment drogi.

Ja nie jestem super kierowca i zdaje sobie z tego sprawe. Jezdze dopiero 5
Pobierz crahn - @MalowanyPtak: To wyobraz sobie to - stoisz przed przejazdem kolejowym (znany...
źródło: comment_16305676823fbZf2uEjymFIuH8QXCXL7.jpg
@MalowanyPtak: Te ze zdjecia ostatnio byly zepsute przez dwa tygodnie, kilka razy bylo bardzo blisko tragedii. A nie daj boze zatrzymales sie przed przejazdem zeby sprawdzic czy cos jedzie.. (zeby bylo smieszniej, przed przejazdem byl ustawiony znak stop i informacja o uszkodzonych rogatkach).
@crahn @Lonate niestety sama prawda z tymi wjazdami i blokowaniem.

Na pl. Legionów był kiedyś ładnie wymalowany na czerwono żeby nie wjeżdżać, ale skończyli z tym pomysłem.

A co do trąbienia i pyskwoania. Raz jechałem Yarisa dziewczyny na obcych blachach. Nie wjechałem na Dominikanskiej żeby nie blokować ludzi. Typ w dostawczaku za mną mnie strabil, wyszedł z auta i chciał o #!$%@? zaczynając słowami jak jeździsz głupia babo. Lekko się zdziwił jak
@Darth_Gohan: na plac legionow mialem swietny widok z biura za czasow jak jeszcze sie chodzilo do biura. Okolo 14 wystarczylo wyjsc na fajeczke na taras i obserwowac jak swiat plonie. Wystarczy skrzyzowanie dluzsze niz 30 metrow i ludzie juz nie potrafia przez nie przejechac.

Jesli dobrze pamietam to tam mieli plan zrobic "zolte" skrzyzowanie z kamerkami, jesli zatrzymasz sie w zoltym prostokacie na srodku skrzyzowania to z automatu dostajesz mandacik. Ale
@crahn: ej nie wiem o co chodzi, ale ostatnio bardzo często wyłączają się swiatlana skrzyżowaniu Pilczyckiej z Kozanowską. No i dzisiaj młodego do przedszkola wiozę i oczywiście #!$%@? głupki nie wiedzą, co zrobić na skrzyżowaniu, gdzie nie ma świateł. Jeden na drugiego się ładuje, klaksony na około, ktoś drze mordę przez uchyloną szybę xD a daj pan spokój.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@crahn: Chcesz mi powiedzieć, że rogatki na strzegomskiej się non stop psują, a ja tam jezdze często i nie zaglądam na tory? Co raz większy strach żyć w tym Wrocławiu