Wpis z mikrobloga

@CalkujacyFizolof: nie wiem nie sram na chodnik ale miejsce parkingowe ma być i koniec. Jeśli jadę do urzędu coś załatwić to dla kogo to robię? Urzędnik kazał mi przyjechać i zapłacić więc niech mi załatwi miejsce gdzie mogę zaparkować. Jak jakaś firma ma biuro w centrum to ich obowiązkiem jest zrobić parking dla klientów. To samo restauracje i inne usługi.
Jak sobie wyobrażasz takie multum parkingów w centrum zabytkowych miast? Gdzie je zmieścisz?


@hoppbakke: no i dlatego żadna poważna firma nie ma biura w centrum miasta a jeśli ma to jest na tyle poważna, że dla klientów ma przygotowany parking podziemny.
jeżdżenie autem prawem człowieka XDD


@hoppbakke: a jak myślisz co ja i 99% poważnych ludzi wybierze. Dojazd na miejsce i zaparkowanie pod firmą. Czy może dojazd do miasta. Zapłacenie za parking 50zł i jeszcze 3 przesiadki autobusem?
@ethics a restauracji i usług pełno...

W centrum Poznania siedzibę mają dwie poznańskie firmy Żabka i Allegro i nie mają nawet wystarczającej liczby miejsc parkingowych dla pracowników.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
a jak myślisz co ja i 99% poważnych ludzi wybierze. Dojazd na miejsce i zaparkowanie pod firmą. Czy może dojazd do miasta. Zapłacenie za parking 50zł i jeszcze 3 przesiadki autobusem?

@ethics: hmm czyli zgodnie z tym co napisałeś post wcześniej to powinieneś zmienić pracę, bo Twoja niepoważna firma nie zapewnia miejsca w parkingu podziemnym :D

Niepoważny jesteś.