Wpis z mikrobloga

Wie ktoś jaki był próg na prawo na uj?
Bo w sumie sobie przemyślałem wszystko i stwierdziłem że chciałbym na to iść w przyszłym roku, ale nie wiem czy pisać tylko wos którego mi brakuje czy jeszcze może ewentualnie poprawiać historię(miałem 78% z his, 94% z ang roz).
W poprzednich latach raczej by wystarczyło żebym zdał ten wos podobnie jak his, ale w tym widzę że próg minimalny żeby być na liście rezerwowej jest wyższy niż ostateczny w poprzednich latach.
#studia #studbaza #uj #matura
  • 2
  • Odpowiedz
@sner: Na UJ oprocz historii i języka obcego musisz zdać któryś z przedmiotów: język polski, wos, matematyka. Nie wiem jaki prog byl w tym roku ale wypadałoby zdać np wos i historie na 85+ aby miec duza szanse ze sie dostaniesz, albo poprostu ten drugi przedmiot na swietny wynik. Ja wos zdawalem bez rozszerzenia w szkole i wydał mi się bardzo łatwym rozszerzeniem xD Jak lubisz matematyke to moglbys przewrotnie
  • Odpowiedz
@randomname1: No właśnie zdałem w tym roku his na 78proc i ang na 94 i się zastanawiam czy tylko wos pisać czy może też his poprawiać.
Bo po poprzednich latach wos na podobny wynik co his by wystarczył, ale w tym widzę że próg prawdopodobnie wzrósł znacznie.
Jak możesz to fajnie by było jakbyś mi te kilka wskazówek napisał na priv.
  • Odpowiedz