Wpis z mikrobloga

Król opłacalności ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#recenzja rzutnika BlitzWolf BW-VP10
➡️Full HD, 2 głośniki i korekcja obrazu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Tylko 149,99$ (ok 575zł) z Polski
Najtaniej w historii i szybka dostawa
Polecam ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Po link i kupon zapraszam na priv ( ͡° ͜ʖ ͡°)

➡️ Testuję od 3 tygodni ten rzutnik i jest bardzo dobry ( ͡° ͜ʖ ͡°) Polecam. Mamy świetny obraz, dobrą jasność, korekcję obrazu, dobre głośniki. Dotychczas najlepszym wyborem wśród rzutników 1080p były BlitzWolf VP6, lub droższy VP9 z Androidem. Ale teraz na czoło wysuwa się chyba nowszy VP10, który ma większą jasność niż VP6, a kosztuje mniej o ok 10$:) VP10 jest też lepszy od popularnego Wanbo T2 max, bo ma sporo większą jasność.
Obraz z VP10 jest świetny, równie dobry jak z VP6 czy VP9. Podłączałem do rzutnika dekoder C+ i TV box - przewodem HDMI. Mamy bardzo dobrą jasność. Rzutnik pracuje cicho i ma dobre głośniki. Bardzo dobrze działa korekcja obrazu. Menu jest po polsku. Mamy dużo wejść (3xHDMI, USB, VGA że). Do sterowania służą przyciski na obudowie lub pilot, a także pokrętło ostrości.

Blitzwolf BW-VP10 przede wszystkim oferuje rewelacyjny stosunek ceny do jakości. Rzutnik posiada między innymi natywną rozdzielczość 1920 x 1080 pikseli, dwa wbudowane głośniki czy regulację obrazu keystone. Patrząc na parametry jest bliźniaczym modelem do VP9, który posiadam (dodatkowo z Androidem) i jestem zachwycony. Mamy możliwość projekcji do 250 cali. Jeśli chodzi o pozostałe parametry to kontrast wynosi 5000:1, zaś jasność na poziomie 6500 lumenów. Rzadkością w tej półce cenowej są dwa głośniki (oba o mocy 5 W każdy), a także funkcja regulacji obrazu keystone. Dzięki niej projektor nie musi stać na wprost ściany/ekranu, a obraz nie będzie „krzywy” (trapez), zachowa proporcje prostokąta. Wiele wejść zapewnia możliwość połączenia wielu urządzeń (HDMIx3 USB VGA AV TF Card). Ja podłączałem dekoder C+ i TV box. Wygląd rzutnika też jest ciekawy - od góry jest powleczony materiałem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Najważniejsza jest oczywiście jakość obrazu i ona jest tutaj bardzo dobra. Myślę, ze ciężko znaleźć za te pieniądze lepszy projektor. Wszystko to z ekspresową dostawą z Polski (przyszedł następnego dnia po zamówieniu). Polecam ( ͡° ͜ʖ ͡°)

➡️ Parametry
model BlitzWolf VP10
Rozdzielczość natywna 1920×1080P
Jasność 6500 Lm
Wielkość obrazu 250cali
Korekcja Keystone
Głośniki 2*5W HiFi + SRS
Kontrast 5000:1
Głośność 46dB
Wymiary 317*227*118mm
Waga 2.58kg

#banggood #aliexpress #sebeksspoleca #blitzwolf #vp10
#zakupyzchin #chinskiecuda
sebekss - Król opłacalności ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#recenzja rzutnika BlitzWolf BW-VP10
➡️Full...

źródło: comment_16304928369i5iwTD6ITScZ9uVhsxcS2.jpg

Pobierz
  • 26
@sebekss: Kupiłem z twojej ostatniej wrzutki( ps. dzieki za link) , ale jest jeden problem. Na 10 filmów niestety w 7 jest problem z odtwarzaniem dźwięku ( not suported).
@Neneszo: ja puszczam obraz z dekodera C+, TV boxa lub laptopa i wszystko elegancko.
Przez USB też puszczałem testowo i było wszystko ok.
Obsługiwane formaty to:
Format wideo avi, flv, rmvb, mkv, mp4, 3gp, mov, mpeg, ts, tp, vob
Format audio mp3, wma, ogg, aac, flac
Nie wiem w jakim formacie i skąd masz te swoje filmy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Fasolek: jasnośc jest bardzo dobra. Ja puszczam raczej wieczorem i jest super. W dzień korzystam z TV. Ale dzień też nie jest żle. Jak chcesz puszczać wieczorekiem jak się sciemnia, to możesz brać bez obaw ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Na filmie pokazane masz jak widać w dzień. Jak jest ciemno to jest rewelacyjnie
sebekss - @Fasolek: jasnośc jest bardzo dobra. Ja puszczam raczej wieczorem i jest su...
@sebekss: a czy rzutnik powinien być tak na środku wyświetlanego obrazu? Chcę go podwiesić pod dachem i zastanawiam się jak wysoko może być , nie chcę mieć elementu o który mogę uderzyć głową :)
@Fasolek: tak, VP9 też ma fullHD, taka samą jasność, też korekcję obrazu. Dodatkowo Android TV.
VP9 kosztuje 200$ (z Czech), VP10 150$ (z Polski).
Chcesz linki?( ͡° ͜ʖ ͡°)