Wpis z mikrobloga

@Mega_Smieszek @Kroledyp. Chłopaki - dzięki ! Zastanawiałem się na D Days Gone i Tomb Raiderem. W sumie to Horizon mógłby być takim Twist offem Tomb Raidera gdzie Lara za młodu ma epizod taki odjechany :)) gra jest sliczna. Kolory wymiatają. Żałuje, ze nie mam tV 4k bo by dupsko urwało :)
@smokingcat: jednak świat jest strasznie pusty i interakcje z npc strasznie sztuczne, myślałem że Wiedźmin 3 ustanowił nowy standard prowadzenia dialogów ale się pomyliłem i dalej są gry które mają elementy 10 letniej gry.

Z mojej strony mogę polecić God of war i Bloodborne
@dinor913: Ciekawe jak różnie postrzegany gry. Dla mnie to najbarwniejszy świat i z każdym dniem bardziej się wkręcam. Ale ja gram dla krajobrazów, fabuły i muzyki. Interakcji ze światem mam tyle co oglądam go. God of war mam na liscie. Bloodborne za trudny chyba :( jestem cienki w obsłudze pada :( ale spróbuje !
@dinor913: Grałem ale … wstyd się przyznac - za trudny był dla mnie. Ale wrócę do tego tytułu. W Horizon nie zauważam sztuczności świata bo nie wchodzę w nim w interakcje. Oglądam piękne kolory i tym się jaram. Wiedźmina dopisuje do gier do obgrania
@smokingcat: najważniejsze że tobie podoba się dany świat, miłego grania.

A nie masz problemów z obsługą łuku i z trafianiem w słabe punkty przeciwnika?
Ja jako doświadczony gracz miałem z tym wielkie problemy, szczególnie jak atakowałem przeciwnika który miał większy poziom niż ja.
Wydaje mi się, ze ja nawet nie dostrzegam problemów o których mówisz. Mam AIM assista. Gram na poziomie „łatwy”. Wiec wiesz :) przechodzę by pooglądać kolorki i oderwać się od rzeczywistosci. Horizon jest tak nasycony kolorami itd ze mi robi robotę :) ja mam już 40lat izawsse cienki byłem w gry mimo, ze gram reguralnie od 20 lat :) jedyne w czym jestem w miarę to grań Turismo bo gram w sumie