Wpis z mikrobloga

@Elfik32: Ja ani nie jestem rozczarowany, ani nie bawiłem się "w takie zabawy". Ciekawi mnie po prostu dziwna zależność i tzw. "banyzdupy", które mnożą się ostatnio jak grzyby po deszczu. Nie wiem jaki jest Twój wpływ na podobne "czystki", ale kiepsko to wygląda, kiedy stali użytkownicy są banowani, dostają permy (jak miknan) czy - z powodu "afer" - usuwają konta. Nie chcę się bawić w umoralnianie, ale nie tędy droga.
@ufos: @Elfik32: Tak naprawdę to nie obchodzi mnie to na tyle, żeby wdawać się w dłuższe dyskusje na ten temat. Tak więc, nie polemizując już, bo bardzo nie lubię mowy trawy na poważne tematy - myślę że macie rację, przyjrzałem się "tematom banów" i z tego co widzę, to sami się o nie prosili. No cóż. Wiem już to, co chciałem wiedzieć, dzięki.
popełniono zwykły ludzki błąd, dlatego znalezisko przez kilka godzin po prostu nie pokazywało się w ostatnio popularnych


@Elfik32: A na jakiej zasadzie to działa? Administracja może ręcznie wybierać, które znaleziska mogą lub nie mogą się pojawić w "Ostatnio popularnych"? I przez przypadek to zrobiono dla tego znaleziska?