Wpis z mikrobloga

Posiadam kota którym nie mogę się dłużej zajmować z powodu pracy i kwestii osobistych. Często wyjeżdżam i nie ma mnie ponad 12H w domu, kotka ma niewydolność nerek na które była leczona lecz przez to wymaga o wiele częstszego "zaglądania" do kuwety bo inaczej robi to w innym miejscu (jak dywanik czy kanapa). Według weterynarza może być to też kwestia behawioralna (strach / stres przed długą rozłąką / samotność, adoptowałem ją z domu tymczasowego gdzie żyła z wieloma kotami). Kotka źle znosi również podróże autobusem a niestety przez brak samochodu zwyczajnie nie mam jak inaczej dostać się do weta.
Chcę jej znaleźć nowego właściciela gotowego poświęcić czas i energię których to mi zwyczajnie brakuje. Oczywiście jestem gotowy na opłacenie części kwot za weta. Jednak patrząc po nieskończonej ilości zdrowych młodych kotów na OLX obawiam się że nikt nie będzie chętny... Jeśli mimo wszystko ktoś z wykopu jest z #sosnowiec / okolice i byłby zainteresowany to piszcie.

#koty #zwierzaczki #oddamkota #oddam #adopcja
L3gion - Posiadam kota którym nie mogę się dłużej zajmować z powodu pracy i kwestii o...

źródło: comment_1630425095QCITwKq62mqHXM4DifiY6N.jpg

Pobierz
  • 5
o, nie było jeszcze komentarza negatywnego wyzywającego że jak nie ma warunków to niech się nie bierze za koty ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@JestemZSosnowca: Miałem warunki, ona jest ze mną już jakieś 2 lata. Ale życie happens i wolę aby była z kimś kto będzie w stanie jej zapewnić zdrowie i uwagę.