Wpis z mikrobloga

Kumpel buduje takie rzeczy może ktoś jest zainteresowany to podeslę link do olx.
EDIT: Opis:
meble nie mają żywicy - topola
mocny i masywny komplet mebli
stół wykonany z jednego bala o grubości ok. 8 cm
grube stabilne nogi grubości 8 cm
ławki i krzesła wykonane z desek o grubości ok. 5 cm
długość stołu i ławek 180 cm
Szerokość stołu od 0,9 do 1 metra.
cena kompletu 1400 zł

( stół + 2 ławki + 2 krzesła )
Możliwe inne wymiary

#budujzwykopem #dom #ogrod #ogrodnictwo #budownictwo
t.....m - Kumpel buduje takie rzeczy może ktoś jest zainteresowany to podeslę link do...

źródło: comment_1630409957R2Ec1cXfEbMZuLbFXFLimd.jpg

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
@MechanicznyKorwin: Dlatego pomyślałem o wykopie, głupich telefonów z wykopu jeszcze nie odbierał. XD XD Ale tak na serio to szkoda mi chłopaka bo opowiadał jakie nieraz telefony odbiera to szkoda gadać i prowadzić jakiś interes w kraju wiecznej cebulandii
  • Odpowiedz
Kolega zaczyna dopiero, bo wspólnie z teściem prowadzą tartak a to jego inicjatywa z tymi meblami jako praca po godzinach.


@tylkoocosspytam: Niech znajdzie kogoś kto mu zrobi stelaż stalowy pod ławki/stół/krzesła i cenę może dać x3/4

Jak ma dostęp do drewna i "umi" w obróbkę niech wali indywidualnych odbiorców* na OLX i zaoferuje współprace firmom meblarskim z fakturą na tartak.

Znaleźć pierwszych klientów do narobienia opinii itp jest strasznie ciężko. Niech
  • Odpowiedz
On i w stali robi bo to spawacz z zawodu. Przekopiuję Twoją wiadomość i mu podeślę. Dzięki.


@tylkoocosspytam: To niech jeszcze jakieś stelaże porobi nawet proste bryły jak z klasy matematycznej wystarczy RK20 lub 30 ze ścianką 2. Jak lubi się bawić to niech zrobi stelaż w X.

Stal + drewno się teraz dobrze sprzedaje.

Niech się wiedzie koledze życzę powodzenia.
  • Odpowiedz
@tylkoocosspytam: Jak robi tez w stali, to sam będę zainteresowany stołem jakoś za pare miesięcy- właśnie połączenie surowego drewna ze stalą, jak pisze@Peeleejin to teraz mega modne i w sumie fajne rozwiązanie, a ceny takich mebli są konkretne. Daj link do Olx
  • Odpowiedz
@tylkoocosspytam: Ja też niedługo będą zainteresowana bo szukam po taniości różnych takich mebelków z drewna typu właśnie stołki, ławki, taborety, blaty. Nie w takim stylu jak ta ława, tylko właśnie taki industrialny drewno, kora plus metal. Zajmuję się projektowaniem więc mogę mu pomóc zaprojektować meble do których będzie miał kolejki na miesiące. Bo takie ławy i stoły to może są super do góralskiej chaty, ale do normalnego domu nikt poniżej 50
  • Odpowiedz
@tylkoocosspytam: ja się czegoś podobnego jakiś czas temu pozbyłem. Fajne to, ale kornik wpierdziela i co jakiś czas trzeba to od nowa malować. Jeżeli miałbym coś takiego kupić znowu to musiałoby być zaprojektowane bardziej nowocześnie, z elementami żywicy, może okuciami, ciekawymi rozwiązaniami.
Problem jest ze składowaniem tego w zimie.
  • Odpowiedz