Wpis z mikrobloga

na głównej mnóstwo info o amerykańskim "lewactwie", jakieś bójki murzynów w CCTV sprzed 10 lat, "zaorany przez korwina", fejki z tvp.info, dorzeczy, niezalezna.pl i innych "niezależnych mediów" xDDD, nawet wróciły memy popularne te 5 lat temu

do kompletu z lat 2015-2016 brakuje już tylko "nie głosowałem na pis, ale..." ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#wykop #4konserwy #neuropa
Pobierz sing - na głównej mnóstwo info o amerykańskim "lewactwie", jakieś bójki murzynów w CC...
źródło: comment_1630402083peXkiyeVrSq2X6mLFBV5Tt.jpg
  • 18
@ZaplutyKarzelReakcji: @PrzeKomentator: Dla mnie hitem jest to że platforma nie wyciągnęła kurła nic z przeyebanych wyborów 2015 i nadal ciągnie cyrk z uchodźcami jak wtedy, przez co pis nawet nie musi się wysilać z szukaniem nowych argumentów xD
będzie trzecia kadencja jak złoto :)

Szkoda tylko Tuska, bo wierzył że ma coś do powiedzenia jako przedstawiciel opozycji, ale jak widać takiego wała xD opozycja jest podzielona i nawet posłowie z
Szkoda tylko Tuska, bo wierzył że ma coś do powiedzenia jako przedstawiciel opozycji, ale jak widać takiego wała xD opozycja jest podzielona i nawet posłowie z jego własnej partii robią co chcą mając w doopie jego zdanie xD


@blogger: dokładnie to. Nie wiem co oni chcą osiągnąć tymi cyrkami, bo nie wierzę, że oni są aż tak empatyczni, żeby poświecać własny kraj dla paru pastuchów z bliskiego wschodu koczujących w lesie
@ZaplutyKarzelReakcji @blogger PO zmienia podejście do uchodźców i ma takie samo jak PiS. Wtedy TVP zacznie emitować ich wypowiedzi z 2015 roku jak chcieli ich przyjmować z komentarzem, że zmiana stanowiska jest tylko po to, żeby oszukać swoich wyborców, że nie są stali w swoich przekonaniach, że koniunkturalisci. I też się poleje hejt. Wedlug mnie dobrze, że nie zmienili zdania w ich sprawie ale mogli to inaczej przedstawić. Od poczynian Jachiry stanowczo
@sing: na głównej króluje prawo, na mirkoblogu króluje lewo. Jak się informacja podoba, to można wykopywać/dawać plusa. Jak fake news, to się zgłasza. Jaka jest zatem różnica między mirko, a glowna? Taka, że tu nie można minusowac komentarzy, byle gówno zawsze może dostać kilka plusów, co najwyżej można zgasić kogoś jak peta w odpowiedzi, wnioski pozostawiam kumatym ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@sing: Chociaż mam zachowawczy stosunek do migracji (uchodźcy wojenni z Afganu tak, migranci ekonomiczni z bliskiego wschodu niekoniecznie) to widzę że to już nawet nie boty szafermakera pracujące pełną parą a ruskie trole mocno odpaliły się widząc że Tusk może ponownie dojść do władzy co z punktu widzenia Federacji Rosyjskiej jest bardzo niekorzystnym obrotem spraw.
i nadal ciągnie cyrk z uchodźcami jak wtedy, przez co pis nawet nie musi się wysilać z szukaniem nowych argumentów xD


@blogger: argument byłby valid gdyby nie szumi, szydło, macierek, obajtek, Kurski, zero, vateusz i rekordowa liczba przyjętych uchodźców przez PiS w ostatnich 6 latach. Oni tak samo bronią polski przed uchodźcami jak wyznają tradycyjne wartości, walczą z nepotyzmem i czczą Polska historie. Jakość polski walczącej na brudnych gaciach.