Wpis z mikrobloga

@the_father: aż mi się szczerze, ale to tak szczerze smutno zrobiło, że ty OPie i nie tylko ty, ale masa ludzi zupełnie nic nie rozumie i jeszcze się swoją ignorancją szczyci. Ja współczuję tej osobie, ale matce tej osoby według mnie nie ma czego współczuć. Widzisz co onx przeżywa :( na pewno potrzebuje wsparcia, ale jak widać nie ma zrozumienia ze strony rodziny
@the_father: współczuję dziewczynie. Gdyby się urodziła kilka lat wcześniej, nie byłaby świadoma tych wszystkich nauk płciowych i spędziłaby dzieciństwo grając w gumę, piłkę, czy ganiając się z patykami.


Media społecznościowe piorą mózg.

@GhorgorBej: Niby boomerskie #!$%@? ale cos w tym jest.
Niby teraz tolerancja to wieksze szczescie tych ludzi, a sytuacja jest taka, ze psychologow przybywa, a terminy u nich zlapac to ciezko.
Na dodatek ilosc samobojow powinna malec, a
@Katsukyun tak sobie właśnie przypomniałam Alice Hardcore z photobloga. Przecież to by nawet dziś nie przeszło plus moda na gore na tumblr. Były gorsze rzeczy, będą dziwne rzeczy, to się moda nazywa
@Jagoo: Gdyby nie stawiali się na autorytety moralne to nikt nie miałbym z tym problemu.

To o czym piszesz nie jest wcale kontrowersyjne i ma się nijak do tworzenia seksualności człowieka na nowo przez tych ludzi.
@Katsukyun masz rację, tylko akurat średni wpływ mamy na to, czy ktoś sam siebie wybierze na autorytet czy też nie. Mam dziwne wrażenie, że mniejszość ma tutaj większy głos (?).