Wpis z mikrobloga

Może ktoś wytłumaczyć fenomen Kanyego Westa?
Mam wrażenie, że gość by nagrał jak jęczy na kiblu i by się zachwycano, jakie to głębokie i w ogóle super bo Kanye ¯\_(ツ)_/¯

Album cały wysłuchany z wielkim trudem i jednym słowmem to jest beznadzieja.
Jeżeli ktoś mówi, że to album roku w rapie czy ogólnie (co już jest totalnym odlotem), to ma poważne problemy ze sobą.
#yeezymafia #rap #muzyka #kanyewest
  • 59
@technojezus: mi sie wydaje ze ludzi bardziej jara ta cala otoczka wokol tego, w sensie nigdy nie wiesz co znowu #!$%@? kanye, czy wypusci album dzisiaj czy za rok, czy zdejmie go ze streamingow bo jednak jakis hihat albo chórki mu sie nie podobają, muzycznie kanye regresuje jakos juz jakos od 2013(bo imo ciezko przebic cos takiego jak yeezus) i sam sluchajac tego bardziej licze na gości niz samego kanye
przesłuchaj sobie my beautiful dark twisted fantasy czy 808s and heartbreak to może zrozumiesz fenomen


@elewator_zbozowy: z ,,my beautiful dark twisted fantasy'' power i runaway są dobre, reszta dno.
Z 808 też maksymalnie się znajdą 2 dobre utwory, reszta gniot pierwsza klasa.

Ahahahah gosciu przejrzałem twój profil, to ty robisz w majtki do jakiejś youtuberki.

3/4 contentu sperma w mózgu, masz prawo jedynie zachować milczenie i się pomodlić. Dorime.


@Tywin_Lannister:
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@technojezus: no ludzie mają chyba różne gusta po prostu (). Dla mnie mbdtf sporo znaczy i imo jest jednym z lepszych albumów rapowych do którego często wracam. Produkcja jest na bardzo wysokim poziomie, featy mi niesamowicie pasują. Generalnie fanem tego chłopa pewnie też jestem przez tą całą otoczkę wykreowaną wokół jego osoby. No i jego muzyka jest przy mnie zawsze od kiedy pamiętam i
przecież to brzmi jakby ktoś się zesrał a coś o kanye gadasz xD


@UltralightBeam: i kolejny do kolekcji. Jakiś Niemiaszek nagrał lepszy album niż donda i zabolało. Zesrał to się Kanye przy ,,Junya'' stękając jak debil, no ale dla was ummmm ummmm to jest szczyt profukcji, bo to Kanye wystękał, brak na was słów.

@kufloweiklonazepam: Ja jestem obiektywny, bo słucham każdej muzyki, ale naprawdę za nic nie zrozumiem tego podniecenia
@elewator_zbozowy: ja rozumiem, że ktoś jest fanem i może go lubić, ale jak widać w tym wpisie żaden z takich fanboyów Kenyego nie ma do powiedzenia kompletnie nic tylko ,,najlepszy i #!$%@?''

To co obserwuje dzisiaj we wszelkich mediach o dondzie, to jest tragedia.