Wpis z mikrobloga

Właściwie to jak to jest? Wybucha epidemia śmiercionośnego wirusa na skale globalną. Epidemia wybuchła w Wuhan w Chinach i rozlała się na cały świat... W Wuhan w Chinach ma swoje laboratorium firma Pfizer, która to jako pierwsza opracowała szczepionkę. Szczepionkę stworzoną nowatorską metodą, której to prace nad nią, trwały zupełnie przypadkowo od dziesięciu lat. I zupełnym przypadkiem szczepionka firmy Pfizer, jako pierwsza została do puszona, warunkowo, do podawania miliardom ludzi.

Nie bacząc na skutki uboczne, bo te do tej pory są nieznane, a to co znamy z badań na dziś dzień, to jedynie zarys tego co może się dowiemy w 2023r i 10 lat po.
A dlaczego firma Pfizer nie wynalazła leku ? Tylko szczepionkę?! Defacto średnio skuteczną. Miało być dwie dawki i wracamy do normalności, to już naprawdę ostatnia prosta. A sztukuje się trzecia dawka i czwarty lockdown im. zidiociałego pospólstwa tej planety i końca tej szopki nie widać...

I dlaczego nikt nie szuka winnego wywołania tego światowego kryzysu pod nazwą PANDEMIA, dlaczego nikt nie chce pociągnąć winowajcy do odpowiedzialności? Media, politycy wszystkich krajów milczą. Jedyne tematy to lockdown, obostrzenia, kolejna dawka szczepionki. Nikt nie szuka winnych wywołania największego kryzysu nie militarnego w całej historii ludzkości, nikt , no bo po co xD No dlaczego?!

Tak wiem, jestem szurem, bo zadaje pytania. Powinienem zamknąć mordę i przyjąć trzecią dawkę, wtedy wszyscy szybciej wrócimy do normalności ( ͡° ͜ʖ ͡°) #koronawirus #pytanie #pytaniedoeksperta dla atencji #bekazlewactwa #bekazprawakow bo zależy mi na merytorycznej rozmowie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
zenek-stefan1 - Właściwie to jak to jest? Wybucha epidemia śmiercionośnego wirusa na ...

źródło: comment_1630266045XnAIf1SfdXf24QvOd4GGdW.jpg

Pobierz
  • 82
W Wuhan w Chinach ma swoje laboratorium firma Pfizer, która to jako pierwsza opracowała szczepionkę


@zenek-stefan1: Rosyjski Sputnik V był pierwszy.

Szczepionkę stworzoną nowatorską metodą, której to prace nad nią, trwały zupełnie przypadkowo od dziesięciu lat.


@zenek-stefan1: Bo Rosjanie pracowali nad szczepionką na ebolę.

Nie bacząc na skutki uboczne, bo te do tej pory są nieznane, a to co znamy z badań na dziś dzień, to jedynie zarys tego co
@dziecielinapala: No bo gość nie jest merytoryczny tylko #!$%@? głupoty. Nie wiem za co mu dałaś plusa. Chyba tylko po to żeby nie czuć się '' Wydymaną'' szczepionką i rzekomym powrotem do normalności, obiecanym przez rząd, naszego małego Imperium Lechickiego, który to wypełnia bezmyślnie wytyczne z Brukseli i zabardzo nie wie co się dzieje, Ważne żeby dług publiczny się zbytnio nie powiększał i z Unii dotacje i pożyczki bez pokrycia były,
''dlaczego nikt nie szuka winnego wywołania tego światowego kryzysu pod nazwą PANDEMIA, dlaczego nikt nie chce pociągnąć winowajcy do odpowiedzialności? Media, politycy wszystkich krajów milczą. Jedyne tematy to lockdown, obostrzenia, kolejna dawka szczepionki. Nikt nie szuka winnych wywołania największego kryzysu nie militarnego w całej historii ludzkości, nikt , no bo po co xD No dlaczego?!''

To jeszcze będziesz łaskawa mi odpowiedzieć na to pytanie... I już daje spokój obiecuję ( ͡