Wpis z mikrobloga

Ech chciałam kiedyś wydać książkę i wydawnictwa mnie odrzuciły, pomyślałam że się nie znają, trudno, wrzuciłam za darmo do neta ale za darmo też właściwie nikt nie czyta

Smutno być szarym człowiekiem. Każda aktywność kończy się niczym
  • 73
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 27
@Missudi: hmm.. Wattpad to nie jest portal z tymi wszystkimi "fanfikami" (z braku lepszego słowa, jakos sie to nazywalo..) wymyślanymi przez napalone na "Zmierzchowego" Edwarda licealistki? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  • Odpowiedz
  • 31
@Missudi może i nie jestem ekspertem w tej dziedzinie ale trochę gryzą mi się proste dialogi z wyszukanym słownictwem narratora. Dodatkowo historia zaczyna się bardzo powoli co nie każdego czytelnika może zaciekawić. O ile w filmie lub serialu taki rodzaj wstępu jest w miarę normalny tak w książce może być znurzyc :) Ale gratulacje, ja sam piszę ale jedyne co mi się udało to kilka opowiadań, a książka nieskończona xD
  • Odpowiedz
@Missudi: No Ziomek to tak nie działa, że wrzucasz coś za darmo w neta i nagle ludzie Cię znajdują i zaczynają czytać xD Nie znam sie na wydawaniu książek, ale w branżach co tam w miarę ogarniam to wygląda to raczej tak: nikt nie kupuje czegoś od małego niezależnego wydawcy bo ta rzecz mu się podoba, ale kupują dlatego, bo lubią tego człowieka i czują z nim jakąś więź. Imo
  • Odpowiedz
  • 1
@Missudi wrzuciłas w neta, gdzie pewnie zasadniczo nikt o tym nie wiedział, czy też nie miał dostatecznej zachęty i dlatego nikt po to nie sięgnął. Sam mam w głowie pewien pomysł i twój wpis mnie trochę zainspirował :)

@Dariel publikijesz gdzieś te swoje opowiadania? Mówisz o książce, masz na nią jakiś plan? :)
  • Odpowiedz