Wpis z mikrobloga

zazdrościsz jej, że cieszy się zainteresowaniem depseratow i fetyszystów czy jak? xD


@konopiapolska: też bym chciał cieszyć się zainteresowaniem "desperatek" i "fetyszystek", bo obecnie nie cieszę się zainteresowaniem żadnej kobiety
  • Odpowiedz
Ciekawe, czemu tyle facetów ma fetysz grubej, ale żadna kobieta nie ma fetysza karła... :))


@TypowyZakolak: bo mężczyźni są różnorodni i mają przeróżne gusta. Kobiety wręcz przeciwnie.
  • Odpowiedz
@danieldan nie wierz we wszystko co mówią ludzie. W opowieściach ja też mam co tydzień inną partnerkę.
Prawda może być taka, że raz na kilka miesięcy wyrucha ją jakiś desperat...
  • Odpowiedz
@danieldan: Nie ma co się obrażać na prawa natury. Tak to działa. To kobieta (samica w przyrodzie) wybiera sobie partnera a samiec ma za zadanie zapłodnić jak najwiecej partnerek. Jak mu się nie udaje to jest przegrywem i jego geny nie przechodzą dalej.
  • Odpowiedz
@danieldan p.s. takie laski są najbardziej napastliwe na imprezach. Zawsze wyłapią jakiegoś mocno zrobionego kolesia, jak nie masz ziomka który cię uratuje, to Cię taka smoczyca może porwać ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@danieldan: @Wogybogy: przytoczona tutaj pani Iga to trochę za dużo jak dla mnie, ale przyznam, że w czasach młodości zdarzyło mi się pukać grube laski. Trochę z ciekawości, trochę z fascynacji innością. Może tutaj tak samo to działa.
  • Odpowiedz
a to przecież nic złego.


@Missudi: nie ma w tym nic złego - jak już to jest to po prostu niesprawiedliwe. Bo jak kobieta trafia na szklany sufit w pracy to jest łolaboga zły patriarchat i musimy stworzyć na takie sytuacje odpowiednie regulacje prawne a kiedy facet tylko ze względu na swoją płeć ma problemy ze znalezieniem partnerki to wszystko jest okej bo przecież natura tak chciała.
  • Odpowiedz