Wpis z mikrobloga

Jest jakaś prawdziwa alternatywa do prasowania żelazkiem, taka dająca co najmniej dobre efekty? Tylko nie za miliony... Tak żeby szybko wyprostować podkoszulek i wyjść z domu.
Np jak ktoś ma np sprzęt typu "parownica" - sprawdza się to?

#kiciochpyta #pytanie #pytaniedoeksperta #ubrania
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tak żeby szybko wyprostować podkoszulek i wyjść z domu


@Wasz_Pan: z rozlozeniem deski i nagrzaniem zelazka max 5 minut. Moze warto nauczyc sie dobrze prasowac? Koszulka to jedno z najprostszych do wyprasowania.
  • Odpowiedz
@brakloginuf: sorry ale jestem już niereformowalnym prawdziwym mężczyzną co typowo kobiecych prac nigdy się nie tykał ( ͡ ͜ʖ ͡) choć żelazkiem bawiłem się nie raz to po 2 zepsutych (żelazkiem) podkoszulkach i jednej koszuli za 3 stówy PIER*OLE PRASOWANIE ŻELAZKIEM

Sorry za dosadność ale jest jak jest ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Wasz_Pan: mysle ze nie ma zadnej alternatywy dla prasowania. Jak chce sie dobrze wygladac to trzeba ta umiejetnosc posiasc. Ogolnie trudno mi sobie wyobrazic zepsucie ubran zelazkiem ( ͡° ͜ʖ ͡°) co najwyzej czasami sie zaprasuje zle.

Mysle ze to nie jest kobiece zajecie, bo prawdziwy mezczyzna musi sam umiec tez o swoje interesy zadbac ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Wasz_Pan: Ja mokre T-shirty zaraz po praniu energicznie wytrzepuję. Wrzucam na wieszak(taki drut z pralni) i tak suszę, przechowuję w szafie na drążku na tym wieszaku. Do spodni używam wieszaka z zaciskiem na nogawkę. Mocuję wieszak na drążku, chwytam mokre spodnie i rozciągam. Potem suszę. W miarę znośnie ale nie idealnie. Koszule bawełnianą, eleganckie spodnie trzeba jednak trzeba wyprasować.
  • Odpowiedz