Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@PrzegrywNaZawsze: nie wiem bo specjalistyczna gadka ale coś w wynikach "miało wyjść inaczej". To raczej jakąś indywidualna sytuacja, więc jak na badaniach miałaś wszystko ok to nie przejmuj się. Ja mam za miesiąc powtórne badania i się okaże czy coś z tego będzie czy nie
@PrzegrywNaZawsze ej bez jaj, gdzie wy te korekty robiliście powieki unieruchamia się przy tym zabiegu, a znieczulenie miejscowe idzie do oka, praktycznie nie ma opcji, żeby ruszyć gałką. zabieg na oboje oczu przy - 8 plus astygmatyzm trwał 10 minut, z przygotowaniem i kontrolą po - ok. 40 minut. jeden dzień regeneracji i do roboty, ok. miesiąc zakraplania najpierw antybiotykiem przez 7 dni, potem kroplami nawilżającymi. po
@psycha w czerwcu 2011 r. ok. 5500,-, z tym, że to obejmowało także wizytę kwalifikacyjną (150 zł gdyby mnie nie zakwalifikowali, to kasa przepada) oraz przylaserowanie siatkówki w obu oczach, przy dużej wadzie jest to dość częsta przypadłość, 2 zabiegi wycenione na 300 zł każdy (te kwoty zostały mi zwrócone z prywatnego ubezp. z naddatkiem). tak jak ktoś wcześniej wspomniał, jedne z najlepiej zainwestowanych pieniędzy w siebie. komfort nieporównywalny.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@telif: a jak z jazdą samochodem, szczególnie w nocy? Albo pracą na wysokości? Sam mam -4.5 i -4, no i myślę czy by sobie za jakiś czas nie zacząć odkładać powoli pieniędzy na to.
@psycha praktycznie zostało na tym samym poziomie. wtedy był to dla mnie duży wydatek, teraz część nadwyżek. ale nie warto zwlekać imho.
@szwelx z pracą na wysokości nie mam żadnych doświadczeń, chyba, że masz na myśli mycie okien do 4 m wys. (ʘʘ) przed korekcją jazda nocą wymagała szkieł z polaryzacją, a po korekcji też ich używam, bo jest to po prostu bardziej komfortowe. mogę zrobić porównanie bez/z