Wpis z mikrobloga

@PrzegrywNaZawsze: tak całkiem serio to po zabiegu unikaj gorących pomieszczeń typu piekarnia. A drugi protip to najlepiej bądź na miejscu i miej kogoś przy dupie (pod telefonem). Chodzi o to że pewnie na podrażnionym oku będziesz miała przez tydzień+ soczewke ochronną - mi się suka słabo trzymała przez co w sklepie/piekarni mi po prostu wypadła. Dwa razy. Ból jakby Ci igłe w oko wbijali (bo podrażnione). A musisz sie wtedy dostać
via Wykop Mobilny (Android)
  • 35
@PrzegrywNaZawsze:
1. Kup sobie okulary przeciwsłoneczne najwyższej kategorii blokowania - kat. 3 lub 4. Najlepiej takie, które zakrywają dużo twarzy. Mnie przez pierwsze tygodnie nawet lampa uliczna w środku nocy raziła w nich.
2. Jak chcesz myć włosy to odgrzeb w szafie okulary do nurkowania ( ͡° ͜ʖ ͡°)
3. Laser sprawdza twoje oko kilkadziesiąt razy na sekundę i od razu się wyłącza jak wykryje ruch. Mojej
@PrzegrywNaZawsze: kurde tu też u mnie inaczej było także wszystko zależy od metody chyba. Jak ja robiłem to były 3, dobierana jedna najodpowiedniejsza. Leżałem pod laserem może dwie minuty z czego sama praca lasera to z 30s. Ja miałem lajtową wersję ale są też metody z nacinaniem rogówki najpierw, może to tyle trwa? Nie wiem. Wiem że to jednak mało ważne czy 2 min czy 20, nie ma co się bać,
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@PrzegrywNaZawsze: Nie liczę czasu na siedzenie na zapleczu i przyjęciu w odstępach 5 minut czterech rodzajów kropli. Liczę czas od położenia się na stole do wstania i cieszenia mordy, że mogę odczytać zegar z drugiego końca sali bez oksów (ʘʘ)

Potem jeszcze jakieś 10 minut znów na zaplecze by odpocząć i do domu.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@PrzegrywNaZawsze: Ja miałem tę metodę gdzie się nacina rogówkę takim wielkim otwieraczem do konserw. A no i nie chcę straszyć, ale jak mi wcisnęli przyssawkę to na chwilę spanikowałem, bo na jakieś kilka sekund odcięło mi wzrok wtedy w tym oku. Totalna ciemność i nie wiedziałem czy tak ma być. Potem już zobaczyłem tylko zbliżające się szczypce, które złapały tę odciętą klapkę, odwinęły ją na zewnątrz i w tym samym momencie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@360obrot: Rób nie #!$%@?. ( ͡ ͜ʖ ͡) Jedna z lepszych inwestycji w siebie. Żałowałem, że nie zrobiłem tego wcześniej. Zero problemu zimą z parowaniem, latem z brakiem okularów przeciwsłonecznych, chodzeniem na ślepo na saunę czy basen albo szukaniu oksów po przebudzeniu.

W tamtych czasach był popularny groupon, więc wyszło jakieś 1800 zł za oko. Ale jak dodać koszty obowiązkowych wizyt kontrolnych (150-250 zł każdą), zakup
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@360obrot: Nie ma co czekać. Jak chodzisz na kontrole gwarancyjne to jakby coś się pogorszyło to poprawki są gratis. Na przestałem chodzić na kontrole po 4 latach i dalej zero, ale babka mówiła, że mam jeszcze dużo zapasu w oku do modelowania.