Wpis z mikrobloga

@HyperNover i tu się zaczynają schody, do sklepu mam daleko, boje się wyjść z domu bo mam fobię społeczną, a poza tym mam tylko 60 zł i nic po za tym więc na razie wegetuję, jak by to niebieskie było mozzarellą to już dawno by było w makaronie
@Nwojtek: a z czym innym to zjesz? z musztardą będzie bardziej odżywcze, a jak na tym ci nie zależy, to już lepiej nic nie jeść. dzwon do kogos, zeby ci poszedl do sklepu, a jak nie masz po kogo, to i tak bedziesz kiedys musial wyjsc, wiec #!$%@?.
@HyperNover do końca miesiąca wytrzymam na samym makaronie, potem będę musiał wyjść z domu bo pierwszego jedna osoba mi odda 200 zł, a za kolejne kilka dni kolejna odda 200 zł
@Nwojtek: ej, a to na dole lodówki to nie ziemniaki i cebula? Przecież z tego jest już polskie danie narodowe - smażone ziemniaki z cebulą. A jak masz ryż to zrób ryż smażony z cebulą, jeśli masz jakieś przyprawy typu curry albo do kurczaka to w ogóle spoko danie jak za studenckich czasów xD
@HyperNover sam sobie zrobie zakupy, on mnie zawiezie do sklepu za free, bo i tak ma u mnie dług wdzięczności za to że z takim opóźnieniem oddaje mi pieniądze i jeszcze mu za to nie #!$%@?łem