Wpis z mikrobloga

ludzie leczacy zatoki, zadbajcie o jelita i wam przejdą problemy z zatokami, często zatoki idą w parze z problemami skórnymi bo oba te objawy mają związek ze zdrowiem jelit.
Nie pomogą wam sterydy, nie pomoże xylogel, pomoże często #!$%@? glutenu i nabiału.
i strona www.bioslone.pl
dla wszystkich którzy się męczą od kilku lat, sam przez to przechodziłem

#zatoki #medycyna #zdrowie
  • 7
  • Odpowiedz
@Lndr9: naprawiac jelita. ogolnie nadal mam jakis tam mniejszy czy wiekszy katar, ktory sie lekko nasila jak zjem więcej nabiału, ale bez porównania do zatkanego nosa rano, bólu głowy, braku chęci do życia i depresji które przeżywałem równocześnie z zatokami
ale ogólnie to tak:
- zakwas z buraka - poczytaj sobie, same zalety dla organizmu - naturalny probiotyk
- dużo warzyw, szczególnie zielonych
- możesz dodać chlorellę (naturalna multiwitamina)
-
  • Odpowiedz
@wolter_wait: W ostatnim czasie zmieniam ogólnie higienę życiową. Jeśli chodzi o jelita to miałem problem z gazami i przelewaniem. Zatoki natomiast mam drożne, miałem robione rtg zatok. Mam problem z wydzieliną z nosa, ale jest lub może być problem z krzywą przegrodą nosową i laryngolog twierdzi, ze to jest glówna przyczyna pojawiającej się wydzieliny. Obecnie zażywam steryd wziewny i mi znacząco pomaga. Kwestia jelit u mnie się poprawiła po wyeliminowaniu
  • Odpowiedz
@Lndr9: A i oczywiście stosuję część z Twoich rad a głownie
dużo warzyw, szczególnie zielonych
- dużo wody
- kurkuma
- cynk, magnez, b6
- ruch
  • Odpowiedz