Wpis z mikrobloga

Mam pytanie do użytkowników #orange #orangeflex oraz #iphone. Mam iP11 oraz AW4. W telefonie mam fizyczną SIM a w zegarku eSIM. Teraz mam taki problem, że telefon z drugim numerem mi padł i operator ma tylko fizyczne SIM. Wpadłem na pomysł aby odpalić w apce Flex główny SIM jako eSIM (i ustawić jako główny numer) a fizyczny SIM z innym numerem wrzucić w telefon. Przeleciało mi gdzieś, że w przypadku gdy ma się dodatkowy eSIM, ten w zegarku, to to ponoć nie działa najlepiej. Tylko to są wyniki szukajki z zeszłego roku. Bawił się ktoś w takie ustawienie czyli numer Orange jest eSIM w telefonie i zegarku, natomiast inny numer/operator jest obsługiwany przez fizyczny SIM?
  • 8
@KontoDoDzialanTaktycznych: Tutaj wyczytałem coś takiego: https://nasz.orange.pl/t5/Orange-Flex/Dwie-karty-eSIM-do-jednego-numeru-Orange-Flex/td-p/256752

Dokładnie taką konfigurację mam u siebie. W iPhonie 11 pro max mam podstowową kartę na eSIM Flexa oraz fizyczną kartę służbową, a w AW6 dodatkową kartę eSIM Flexa. Muszę Cię od razu uprzedzić, że w moim przypadku w ostatnim czasie zidentyfikowałem problemy polegające na tym, że nie zawsze można się do mnie dodzwonić i w drugą stroną jak ja dzwonię też tak jest.


Możesz się