Wpis z mikrobloga

Hej, @div037, czemu skasowałeś swój MERYTORYCZNY wpis MERYTORYCZNEJ opozycji, który podał dalej jeszcze MERYTORYCZNY Wilk?
Czy dlatego, że nie zrozumiałeś czytanego tekstu?

Pokazuję i objaśniam. Jakub Kulesza chwali się, że to dzięki Konfederacji prezydent zawetuje #lextvn, bo ci dodali poprawkę (w skrócie) wyrzucającą z roboty Kurskiego. Tymczasem w tekście stoi, że Duda zastanawia się nad tym, by ODPUŚCIĆ SOBIE WETO, bo też chciałby wyrzucenia z roboty Kurskiego xD

#polityka #bekazkonfederacji #jakubkulesza #kulesza #konfederacja #wilk #jacekwilk #polityka #4konserwy #neuropa
Promilus - Hej, @div037, czemu skasowałeś swój MERYTORYCZNY wpis MERYTORYCZNEJ opozyc...

źródło: comment_1629991564PaQeQXzMIW7fOj81UDsT2t.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
@Promilus: Nawet jakby tak bardzo nie chciał go wywalać to i tak już raz tak zrobili i go przywrócili z powrotem. W sumie działa to w obie strony, jak Duda będzie chciał wywalić Kurskiego to oni go za pół roku znowu obsadzą.
  • Odpowiedz
Skasowałem, bo był błąd „ulic”. Chciałem dodać jeszcze raz, ale się zorientowałem że nie doczytałem artykułu i rzeczywiście postawiona jest teza odwrotna.

Tym nie mniej znając realia polityczne całkowicie się z tezą nie zgadzam. Później wrzucę wpis jeszcze raz, ale powołując się na inny artykuł, w którym informatorzy donoszą, że inicjatywa weta wyszła z Nowogrodzkiej. Nasza poprawka jeśli ma mieć wpływ na weto to na pewno pomoże w odrzuceniu ustawy, a nie
  • Odpowiedz