Wpis z mikrobloga

@Bartuskochas:
Black Sun Salvador Dali
LALIQUE Encre Noire (Tylko sesja bez sport! Zapach genialny)
Montbanc Legend
Remy Latour - Cigar
Escada Magnetism / genialny zapach
Issey Bleue - klasyk

L'Eau d'Issey Pour Homme Issey Miyake* jeżeli uda się znaleźć promocje to są to jedne z lepszych męskich perfum, które niesamowicie podobają się kobieta. Ja ogolnjenkojarse cenę 149 - 200 zł ale widziałem już 2 x promocje na notino za 105 i
@Decode @K0ras ta, pewnie, to odlewki możecie polecić czegokolwiek, polećcie opowi może od razu creed aventusa żeby sobie odlał bo czemu nie, świetny pomysł. Założenie tego wpisu raczej takie nie jest, polecić można setki perfumow, tu raczej chodzi o ślepy strzał jako jeden jedyny flakon, a kouros na pewno nie jest takim wyborem, szczególnie dla kogoś kto zadaje takie pytanie jak op.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Bartuskochas: osobiście z tanich perfum na mnie największe wrażenie zrobił Issey Bleue, świetny zapach i dobre parametry. Ewentualnie polecał bym obczaić też perfumy od Lalique np equus albo hommage a l'homme.
@Decode: stary, znam doskonale ten zapach i wiem ze są z niego śmieszki na tagu już nie od dziś ale pls ani to śmieszne ani pomocne, kouros jest zapachem bardzo specyficznym i zdecydowanie ciężki do polecenia a jeżeli pisałeś to tylko w formie żartu to gratulacje imperatorze dowcipu, jesteś królem żartu i cesarzem dobrego humoru, chapeau bas mistrzu!
@submar1ner: wszystkie perfumy które podałem w moim poście to są nowe flakony w cenach poniżej 100 (minimalnie ponad 100 w jednym przypadku) zł.

Nie pamiętam tylko czy mam Isseya EDT czy EDP. I tutja może być jedyny zgrzyt z ceną, bo najtańsza wersja EDP to chyba koło 140 zł teraz chodzi.