Wpis z mikrobloga

Jakie są alternatywy najlepszych bibsów świata od eroe oprócz Assosa Mille GT? Assosy odpadają bo za krótkie, miałem kiedyś spodenki z Decathlona z za krótkimi nogawkami i fatalnie się w nich czułem, obecne Pearl Izumi są praktycznie do kolana i mega mi się to podoba, ale są niewygodne, chyba rozmiar za małe. Bibsy od eroe mają mieszane opinie, więc może jest coś lepszego z wydłużoną nogawką?
#szosa
  • 16
@Hipodups: 193, a wewnętrzna długość nogi ok. 95, może to to jest problem. Z eroe mi odpisali że mam wziąć rozmiar M () Znowu będzie tak, że jak obwód dobry, to szelki za krótkie i jajca będą cisnąć jak w Pearl Izumi xD ogólnie popatrzyłem jeszcze raz na fotki Assosów w necie i może nie są takie krótkie... Na allegro darmowy zwrot, może je obczaję.
@Hipodups: @parowczankreatyny: @matka19002: @1964: Pożyczyłem od kumpla na przymiarkę Najlepsze Bibsy, do tego zamówiłem Assosy i Raso, wszystkie w rozmiarze XL. Teraz mam porównanie z przymiarek w domu, w żadnych jeszcze nie jeździłem. NBŚ wygodne, ale faktycznie wkładka dość mocno z przodu. Nogawka o dziwo chyba nawet minimalnie krótsza niż w Assosach. Raso są na baardzo szczupłych ludzi - do grubych nie należę ale ledwo je wciągnąłem. Do