Wpis z mikrobloga


tl;dr prosze pomoz mi w przeniesieniu sie z tfu... #tmobile do jakiejs dobrej sieci komorkowej

Hej Mirasy, szukam mozliwosci przeniesienia sie do innej sieci i mam zagwostke jesli chodzi o wybor. Dotychczas placilem 2 x 25zl na miesiac w tfu... #tmobile na karte (taryfa frii) i nie zamierzam robic tego wiecej.

Moje wymagania w kolejnosci od istotnosci:
- jak najdluzsza (idealnie nieskonczona) mozliwosc korzystania z numeru (mam od kilkunastu lat ten sam i chce by tak pozostalo, nawet jesli przez rok nie bede z niego korzystal, bo bede za granica), chodzi mi tylko o mozliwosc odbierania SMS w takim wypadku i nie utracenie numeru
- mozliwosc pozostania przy moich numerach telefonu
- support, ktory nie ma #!$%@? na problem (jesli sie zdarzy)
- zasieg na terenie kraju (sporo sie poruszam pociagami i czasem mialem problem z netem przy przejezdzie)
- ~3 GB danych
- ~120 min rozmow do wszystkich sieci

Dodam, ze nie potrzebuje wysylania wiadomosci SMS (jedynie imessages). Idealnie jesli bedzie to mniej niz 75 zl / mies lacznie za te dwa numery.

Wykluczam orange bo sie juz sparzylem na nich (nie taguje, bo nie skrzywdzili mnie az tak, wiec im odpuszcze) i #tmobile - chyba najgorszy support jaki spotkalem w zyciu (i to zarowno w polsce jak i poza nia), smieci nie z tej ziemi, ktore z powodu wlasnej nieudolnosci i bledow technicznych swojej przebrzydlej aplikacji #!$%@? mi hajs. ponadto, nie potrafia odpowiadac na zadane pytania. pluje na nich niemilosiernie. w wolnej chwili opisze te historie na mirko, zeby ostrzec innych przed ta siecia. bylem tam klientem blisko 20 lat, jeszcze za czasow ery, i sie na mnie wysrali totalnie. Mysle, ze innym sie to przyda.
  • 14
@AlwaysAbroad: W Mobile Vikings ważność konta to rok od ostatniego doładowania, możesz przenieść numer, najpopularniejsza oferta w obrazku poniżej. Zasięg jest taki jak w Play, bo korzystają z ich nadajników. Support jest super, podchodzi do każdego indywidualnie i osobiście (bez tej całej formalnej szopki, jesteś dla nich ziomkiem - zresztą mają nawet tu konto: @MobileVikingsPL ).

Jakbyś chciał się zdecydować, to chętnie podam swój ref code, by zgarnąć zniżkę na
Pobierz
źródło: comment_1629904550YcwCQyhYAS6FLhzyWiMNFW.jpg
@AlwaysAbroad:
Supportowo raczej nikt nie wygra z mobile vikings -- na dole zrobie krótkie story z mojego przypadku, ale narazie się odniose do innych punktów
Numer ważny przez rok jak go nie będziesz ruszał w ogóle.
Możliwość przeniesienia numeru ZERO PROBLEMU
z zasięgiem problemu też osobiście nie mam, pewnie zależy od lokalizacji ale nadajniki z PLAYA!
25 giga neta masz (z kumulacją) za 25 zł / miesiąc - reszta wszystko nielimitowane