Wpis z mikrobloga

#windows10
#pcmasterrace

Taka sytuacja:
Monitor się zesmrodził i przestał działać.
Po kilku tygodniach (urlop) podłączyłem nowy.
System się zawiesił, nie uruchomił.
Format dysku systemowego, nowa instalacja windows.
Instalacja: niby wszystko ok ale do momentu aktualizacji sterowników nvidia.

Po chwili od zainstalowania sterowników (najnowszych i próbowałem starsze wersje) dzieją się cuda: mogę uruchomić programy, filmy, przeglądarkę internetową, ustawienia systemu ale okna w których się odpalają są zminimalizowane na pasku. W podglądzie wszystko ok (np film sobie leci) ale nie mogę tego włączyć normalnie. Wszystko co jest odpalane pokazuje się na pasku i nic z tym nie zrobię (mogę to wyłączyć)
Jedyne co mogę zrobić na pulpicie to utworzyć nowy katalog i z niego przeglądać zawartość dysków. Uruchamia się też notatnik.

W biosie karta graficzna zintegrowana jest wyłączona.
Po tych fajerwerkach system wogóle ma problem z uruchomieniem.
Uruchomienie awaryjne, odinstalowanie sterowników karty działa. Ale instalacja jakichkolwiek innych powoduje powyższe objawy.
Karta zdechła?
  • 6
. W podglądzie wszystko ok (np film sobie leci) ale nie mogę tego włączyć normalnie. Wszystko co jest odpalane pokazuje się na pasku i nic z tym nie zrobię (mogę to wyłączyć)

Jedyne co mogę zrobić na pulpicie to utworzyć nowy katalog i z niego przeglądać zawartość dysków. Uruchamia się też notatnik.


@MarkiMarka: objawy jak przy 2 monitorach w trybie extended, przy czym aktualny jest jako drugi, a wlasciwe okna sa