Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 11
W lipcu przeprowadziłem się, i na tym nowym mieszkaniu nie mam po prostu gdzie powiesic tarczy, nie chcę też zmasakrować podłogi jak na poprzednim mieszkaniu (przy wyprowadzce taktycznie poustawiałem meble, żeby dziury nie rzucały się w oczy). więc zawiozłem tarczę do rodziców, tate przygotował stanowisko na strychu (ma manię malowania wszystkiego co drewniane jakimś robalochronem). Do tego powiesił lampę LED i wyszło całkiem przyzwoicie. Co mnie bardziej cieszy - zasiałem w rodzinie zainteresowanie dartem, ciekawe na jak długo ( ͡° ͜ʖ ͡°) niestety u rodziców bywam dość rzadko, więc udziału w kolejnej edycji wykopowej ligi nie wezmę ( ͡° ʖ̯ ͡°) mam nadzieję że za 2-3 lata przeprowadzę się już na swoje - wtedy na pewno miejsce na tarczę się znajdzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#dart
kibellos - W lipcu przeprowadziłem się, i na tym nowym mieszkaniu nie mam po prostu g...

źródło: comment_1629805804cc5pcXgE2s4ofaYA5GHsby.jpg

Pobierz
  • 7
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kibellos: tak, a o co chodzi? Mamy eksperta z tego co widzę ( ͡° ʖ̯ ͡°) Bardzo ładnie wam to wyszło :) dobrze, że ojciec wybrał zieleń - wie co robi chłop bo nerwowa ta jego pociecha. Pozdrawiam i życzę samych 180
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kibellos: Taki był wydźwięk, faktycznie można zinterpretować w dwójnasób. Przepraszam :v do do pytania to tak, jest to sizal. W burdelu mnie nigdy nie było, więc nie wiem. Kolor przypadkowy :) pozdrawiam