Wpis z mikrobloga

Okazuje się, że od kilku dni, mamy sporą i nadaktywną grupkę symetrystów na wykopie i prawaczków idiotów, którzy grzeją temat imigrantów.
Mało, tego, pojawiają się nawet komentarze, że to dobrze, że PiSowcy przepchnęli ustawę lex TVN a tvn to taka sama tuba propagandowa jak TVP xD
Ja tylko pragnę przypomnieć, że od prawie 7 lat PiS zniszczył nas kulturalnie, społecznie, finansowo, politycznie. Przejęli Trybunały i sądy czyli zniszczyli niezależne sądownictwo, zniszczyli filary demokracji a teraz chcą zlikwidować niezależne media.
Dlaczego gdy politycy opozycji byli mieszani z błotem w TVPiS to nikt z was nie reagował a tak się oburzacie o słowa Frasyniuka? Zresztą bardzo prawdziwe.
Mamy nie używać ostrych słów bo nie "wypada"? XD
Plują wam codziennie w mordy a wy mówicie, że deszcz pada.
#polityka #polska #bekazprawakow #bekazpisu #imigranci
  • 29
gdy politycy opozycji byli mieszani z błotem w TVPiS to nikt z was nie reagował


@Filippa: w jakim sensie nikt? na wykopie na przykład materiałów o niegodnych zachowaniach w tvp to miałaś na porządku dziennym.
i kluczowe czy to ze przykładowo w tvp kogoś zwyzywali w programie powoduje że musisz chcieć żeby u ciebie w stacji odbywały się podobne cyrki. bo może nie i jednak jak chcesz trzymać jakiś standard to
@pss8888: A po co od razu od chamów? Wydawało mi się, że byczq to nie jest jakieś pejoratywne określenie (ja bym się nie obraził), a reszta określeń jakich użyłem raczej też nie xD.

"Praktycznie NIKT oprócz garstki debili nie chce otwierać granic."

No fajnie, ale czy ktoś o zdrowych zmysłach chciałby zamykać TVN, bo śmią przedstawiać inny światopogląd i zapraszać gości, którzy są za przyjmowaniem uchodźców (imigrantów ekonomicznych, jak zwał
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Filippa:

Celem opozycji (ogólnie pojętej) jest odsunięcie pisu od władzy. Wypowiedzi Frasyniuka czy wpisy Jachiry znacznie ten cel utrudniają, bo nic tak nie mobilizuje elektoratu PiS jak poczucie zagrożenia - przede wszystkim od gejów (co dało wygraną Dudzie), czy od emigrantów (co będzie grzane przed kolejnymi wyborami).
Co z tego że będzie się klaskać Frasyniukowi, skoro m.in. przez to przerżnie się kolejne wybory, a pis zrobi z kraju jeszcze większy śmietnik?
@Filippa: To chyba AntyPisowcy jak Ty pokazuja ze maja gwozdzia w glowie i niewazne co robia to bedziesz ich #!$%@?. Gardze tym rzadem, gardze pisem cala ich polityka, krew mnie zalewa co robia z krajem ale tutaj decyzja jest jak najbardziej racjonalna.
Z jakiego powodu mamy wpuscic tych ludzi na teren swojego kraju? Z powodow empatycznych xD?