Wpis z mikrobloga

Mój pocophone f1 sam się włącza i wyłącza, raz na kilkanaście resetów włączy się na parę sekund i znowu wyłącza samoistnie, więc zgaduje, że mechanicznie przyciski się zablokowały. Ktoś zna orientacyjne koszty wymiany w serwisie?
#android #xiaomi
  • 7
@Sinn: Też mam pocophone f1. Możliwe że to problem z chipsetem snapdragona który restartuje się po otrzymaniu specyficznej ramki z routera. Jesteś podpięty do wi-fi? Jeśli tak to spróbuj czy problem się powtarza bez włączonego wi-fi
@kokiloki21: Dzięki za poradę. To niestety nie to. Zgaduję, ze to jednak kwestia zablokowania się przycisku bo nawet gdy telefon się włączy na parę sekund to samoistnie ekran się blokuje i odblokowuje, włączają się te 4 opcje: tryb samolotowy, uruchom ponownie itp. aż w końcu się nie zresetuje i tak w kółko
@Sinn: Na 100% problem z softem. Ostatnio miałem problem z launcherem. Po zbootowaniu telefonu ekran był i nic się nie dało zrobić. Żeby zmusić telefon do działania ktoś musiał do mnie zadzwonić. Wtedy launcher się odblokowywał i mogłem znowu korzystać z telefonu.