Wpis z mikrobloga

Zastanawiam się nad zakupem #xbox series s. Nie jestem zapalonym graczem i raczej gram weekendowo, stąd wybór series s. Oczywiście tak samo ważnym argumentem za tą konsolą jest cena. Miałem wiele lat temu xboxa 360, dlatego mam pytania do posiadaczy series s/x. Czy opłaca się kupować game pass ultimate? Czy są tam wartościowe gry? Czy zakupione w sklepie Microsoftu gry cyfrowe są przypisane do konta, i mogę je dowolnie instalować/odinstalowywać z konsoli? Jakie gry polecacie na początek? Czy są jakieś tytuły w które wyjątkowo warto zagrać?

#microsoft #kiciochpyta #pytanie #konsole
  • 29
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@vLeg3nd: Game Pass się bardzo opłaca. Cena oficjalna może trochę duża ale jest milion prostych sposobów jak mieć GPU za grosze. Czy są tam wartościowe gry? Sprawdź listę i sam oceń. Wg mnie tak i to dużo. Zakupione gry cyfrowe są przypisane do konta i możesz je dowolnie usuwac/instalować ponownie na zawsze. Konkretne tytuły? Nie wiemy co lubisz i w co już grałeś ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@vLeg3nd: XSX zdecydowanie lepsza opcja - dla samego większego dysku warto dopłacić. Gry teraz są ogromnie duże - zwłaszcza tytuły AAA. A dysk NVME 1tb do xboxów kosztuje ~900-1000pln.
  • Odpowiedz
@vLeg3nd: XSX zdecydowanie lepsza opcja - dla samego większego dysku warto dopłacić. Gry teraz są ogromnie duże - zwłaszcza tytuły AAA. A dysk NVME 1tb do xboxów kosztuje ~900-1000pln.


@mdc: pewnie tak, ale ja i tak gram rzadko i nie będę miał wielu tytułów. Biorę na klatę mniejszy dysk bo wiem że mi wystarczy. Wole zapłacić mniej i ewentualnie instalować/odinstalowywać gry. Mam szybkie łącze więc to nie kłopot.
  • Odpowiedz
  • 1
A ja uważam, że jeśli jesteś weekendowym graczem, to series s jest wystarczający ( mam tą konsolę). Jak wyżej plastic11 napisał, warto sprawdzić listę gier, jaka jest dostępna, i sam ocenisz. Mi przypadły do gustu the evil within 1 i 2, medium, dead cells, spiritfarer...ogólnie jest ponad 300 tytułów, więc jest w czym wybierać. Teraz była niedawno promocja 4 zł GPU za 3 miesiące, więc warto. Pozdrawiam.
  • Odpowiedz
@plastic11: chętnie dowiem się co Tobie się podoba z Game Pass, bo generalnie grałem mało. Widzę w sklepie Microsoftu, że np. Wiedźmin 3 Edycja Gry Roku kosztuje 199 zł. Czy rzeczywiście tyle kosztuje gdy ma się game pass?
  • Odpowiedz
  • 1
@vLeg3nd to oficjalnie było. Jakoś niedawno odnawiałam subskrypcje, i dostałam 1 MSC za 4 zł. Ale wiadomo, że nowi posiadacze mają lepsze promocje
  • Odpowiedz
@inka87: to jeszcze jedno pytanie: skoro wiedźmin był w gp, to jeśli go zainstalowałaś to już jest przypisany na zawsze do Twojej biblioteki? Czy to jest tak, że jeśli gra znika z gp to automatycznie traci się do niej dostęp?
  • Odpowiedz
@vLeg3nd: game plas ulimate jedynie w promocji za 3 miesiące się opłaca za 1zł jak dają na miesiąc to nie bierze. Gry takie sobie a ultimate pozwala także grac online ten tańszy pakiet nie pozwala grac online więc z 30% gier ci nie pójdzie. Kupiłem battelfildy ale nie gram bo trzeba płacić za gre online lol a gram tylko czasami wiec się nie opłaca płacić za coś z czego się nie
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
chętnie dowiem się co Tobie się podoba z Game Pass, bo generalnie grałem mało. Widzę w sklepie Microsoftu, że np. Wiedźmin 3 Edycja Gry Roku kosztuje 199 zł. Czy rzeczywiście tyle kosztuje gdy ma się game pass?

@vLeg3nd: tak jak z game passem, można mieć różnymi sposobami taniej, najtańszy za ok. 15 zł to kupno argentyńskiego klucza na Enebie i aktywacja przez VPN
  • Odpowiedz
@vLeg3nd: ja mam S-kę i jestem bardzo zadowolony. Naprawdę duży atutem jest fakt, że konsola jest na prawe mała. Jak jadę nie raz do rodziców na weekend, pakuję ją w plecak i elo. Takiego X w życiu bym nie zmieścił. Co do gier, w gamepassie jest tego na prawdę sporo. Zdecydowana większość to jakieś indyki ale każdy znajdzie coś dla siebie. Trochę boli fakt, że wersje cyfrowe gier są zazwyczaj droższe.
  • Odpowiedz