Wpis z mikrobloga

Co się stało ze stalą #rzeszow, że po pięciu meczach mają pięć zwycięstw, w tym z wiceliderem? Aż tak dobry skład zbudowali czy błąd w matrixie?
  • 14
@joolekk: czyli coś zaczęło się dziać w tym mieście sensownego? Wczoraj zauważyłem, że w lidze niżej też nieźle sobie radzi Korona Rzeszów, oni też mają jakieś ambitne plany?
@joolekk: Resovia wiem, choć o awansie raczej nie ma co marzyć, a w przypadku dwóch pozostałych chyba pojawiają się na to realne szanse. Po prostu fajnie, że poziom w regionie rośnie, bo przez wiele lat się tułali gdzieś po jakiś niskich ligach i po każdym awansie znowu ściągało ich w dół po roku albo dwóch.
@iroos: Resovia ściągnęła 3-4 zawodników z klubów, które w tamtym sezonie były wyżej w tabeli, niektórzy eksperci, np. Weszło, mówili że będą w stanie walczyć o baraże o ekstraklasę.

Ale też wydaje mi się że awans w tym sezonie byłby zbyt szybki, lepiej ustabilizować poziom na zapleczu, poczekać może na Stal i wtedy atakować ekstraklasę.

Utopią byłoby połączenie obu klubów (i tak grają na jednym stadionie), żeby zbudować jeden silniejszy
@Joii: dzięki za wyjaśnienie :) wygląda to wszystko bardzo obiecująco. Właśnie zobaczyłem, że przegląd sportowy wczoraj opublikował artykuł o Kaliszu i Stali, ale niestety jest za paywallem.
Mieszkam kilkaset metrów od stadionu, a nie wiedziałem, że tu takie pozytywne rzeczy się dzieją