Wpis z mikrobloga

Za 6 lat 30 XD Chyba nie nadaję się do życia na tym świecie za bardzo… mam 24 lata, a jestem jakiś dziwny. W dniach wolnych od pracy siedzę na chacie, gram, przewaliłem dosyć gruby chajs jak dla mnie(jakieś 30k), mam kredyty, leczę się na depresję, wystawiłem kiedyś koleżankę na wesele(raczej nie chce mnie już znać), jestem dosyć nieśmiały, introwertyk(chociaż jak byłem młody to spędzałem czas ze znajomymi- może wtedy jeszcze byłem normalniejszy) .To co zarobię zamiast odkładać to na coś przewalę jak na razie(chociaż idę na kurs za 2100 zł we Wrześniu), brak kobiety…Jak żyć do chu? Mam już 24 lata… za 6 już 30…nawet jak odłożę trochę kasy do 30 to co z tego? Mam chyba #!$%@? psychę, it’s over for chłop.
#przegryw
  • 9
@Cyborg4334: Prędzej to mnie te monsterki chyba wykończą XD Raczej nie dbam o siebie za bardzo… nie mam po co, bo wizja życia do późnej starości i tak nie jest zachęcająca…a tym bardziej samemu jako introwertyk(w moim przypadku w sumie to chyba spierdox mentalny). A monsterek to cukier i kofeinka(idealne połączenie do grania w „piwnicy”). No cóż…