Wpis z mikrobloga

Nie wiem czemu tu ludzie placz.. pisza, ze jak G2 nie jedzie na worldsy to jest koniec. Nie ma kogo ogladac, LEC dostanie #!$%@? i inne takie.

Jesli myslicie, ze tak #!$%@? G2 by cos ugralo i zmienio swoj styl gry o 180 stopni przez bootcampy to XDDD

W LCK tez plakali jak T1 nie jechalo na worldsy a potem Damwon wygralo.

FPX nie pojechalo i Sunning mialo final i RNG zwyciestwo na MSI

G2 bylo slabe to nie jedzie, jada lepsze druzyny. I gadanie, ze inni dostana #!$%@? bo "NIE SA G2" jest durne.

A i ostrzegam. Jak ktos ma wytoczyc argument z dupy, ze "oNi zNaJą mItYcZnYH aZjAtUF i wIedZoM jAk gRaĆ nA niH" to polecam sie uderzyc w glowe, jesli ktos tak nie ironicznie twierdzi.

#leagueoflegends
  • 4
@Vezz: Generalnie to masz racje, ale oglądając takie rogue na ostatnich worldsach gdzie nie wyszli z grupy odniosłem wrażenie, że poziom ich gry nie był, aż tak tragiczny, ale brakowało im pewności siebie i proaktywnych ruchów na mapie przez co powoli się wykrwawiali w swoich grach. Szkoda byłoby zobaczyć coś podobnego w tym roku.
@Vezz: Do tego to słynne MAD, które miało zrobić wstyd na MSI i w ogóle ehh każdy poza G2 z Europy bez szans, a ostatecznie dali zajebiście ciekawe BO5 z Damwon i wcale nie wyglądali na wystraszonych.

Jeśli ktoś chciał pokazać się na Worldsach, to najpierw musiał sobie na to zasłużyć na własnym podwórku i argument "no dobra, x wygrało, ale lepiej żeby pojechało y" brzmi dla mnie śmiesznie.