Wpis z mikrobloga

Ja mam taką teorię, że Kaczor ma deal z Łukaszenką.

Czemu tak uważam:
Po pierwsze żołnierze Łukaszenki spychali uchodźców pod polską granicę. Polscy żołnierze mieli powiedzieć "ni ch..a, ты не пройдзеш". Zrobił się dym. PiS odrobi lekko straty, opozycji lekko spadnie bo PiS będzie mogło straszyć śmiertelnym zagrożeniem w postaci kilku osób (pomimo, że kilkaset innych osób przeszło bez problemu). Niektórych z opozycji poniosą emocje podczas wypowiedzi, PiS będzie mogło to wykorzystać. Białoruscy żołnierze pilnują, żeby uchodźcy nie zawrócili, polscy, żeby nie przeszli na polską stronę. Ale polscy pilnują również, żeby z polskiej strony nikt nie przeszedł na stronę białoruską - co powinno być zadaniem białoruskich żołnierzy, a polscy powinni to olać. Ale w związku z dealem polacy mają również pilnować białoruskiej granicy. I nie pozwalają np. NGOsom się do nich zbliżyć. Jakie korzyści ma z tego Łukaszenka? Nie wiem.

#szurszur

#afganistan #4konserwy .ru #polityka #neuropa
anonimek123456 - Ja mam taką teorię, że Kaczor ma deal z Łukaszenką. 

Czemu tak uw...

źródło: comment_1629660371NTUFCRewcaENyLtVEjGyAd.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
Ja mam taką teorię, że Kaczor ma deal z Łukaszenką.


@anonimek123456: a ja mam teorię, że przygotowywany jest manewr palikotbis. To co odwala się na granicy i (P)osły które namawiają do złamania prawa to jest komedia.

To wszystko jest robione po to, żeby osłabić sld i zrobić nowośmiesnej, Nowackiej i zielonym parasol po tym jak PO skręci w prawo.
  • Odpowiedz
@anonimek123456: Nie to opozycja ma sojusz z Łukaszenką. Jest to wspólnota interesów: im gorzej w Polsce tym lepiej dla nich
Łukaszenka chce słabego sąsiada zamiast silnego, opozycja chce problemów i złych wiadomości, bo te zniechęcają elektorat PiSu, który nie zmieni strony ale może się po prostu zniechęcić
  • Odpowiedz
@anonimek123456 Będąca w identycznej sytuacji Litwa też ma układ z Łukaszenką?

Jeżeli szukasz sojuszników Łukaszenki to w pierwszej kolejności zajrzałbym do redakcji GW, TVN, biura Razem oraz siedzib kilku ngo-sów.
  • Odpowiedz