Wpis z mikrobloga

Ktoś wie dlaczego nie ma nigdzie śladu w Panelu Zgłoszeń takiego usunięcia znaleziska? Przecież to mi blokuje jakąkolwiek możliwość odwołania, reakcji... To są działania totalitarne!

Tu szerzej opisałem dlaczego sie nie zgadzam z decyzja, zwłaszcza pretekstem jakoby braku zródeł

https://www.wykop.pl/link/6241197/comment/95514393/#comment-95514393

#wykop #afera #moderacjacontent #moderacja #rasizm #blm #usa
ChlopekRoztropek - Ktoś wie dlaczego nie ma nigdzie śladu w Panelu Zgłoszeń takiego u...

źródło: comment_1629653999iYpAf3kKcxMs1kbxQPghEL.jpg

Pobierz
  • 5
@ChlopekRoztropek: Naruszenie regulaminu - informacja nieprawdziwa, manipulacja (brak wiarygodnych źródeł informacji) im pewnie trudno w to uwierzyć, ale szkolenia CRT są teraz w większości dużych korporacji. Zauważyłem że dużo kontrowersyjnych znalezisk jest traktowana w ten sposób albo piszą "duplikat". Cenzura jak za PRLu, no cóż zawsze powtarzam że to PRL-bis. Niedługo będziemy pisać kodem.
Pozdrawiam
@ChlopekRoztropek Jak sprawdziłeś w ciągu 2 dni od usunięcia to powinno coś być, a jak nie ma to tak jakby jakiś mode ręcznie zdjął albo nie wiem.
Możesz próbować pisać na kontakt, ale pewnie szkoda czasu, bo jak jakimś cudem dostaniesz odpowiedź to będzie to jak każda belka, będzie info czemu znalezisko jest złe, że nie tolerujemy takich treści, ale zero konkretów odnośnie Twojego i zero info czemu nie ma śladu po