Wpis z mikrobloga

Tak jak pisałem kilka tygodni temu po prawie 4 latach prowadzenia #kuchniam78 postanowiłem zmknąć tag autorskich.

Chciałem podziękować za wspólnie spędzone chwile ponad 4 tysiącom osób obserwujących tag, oraz 9 tysiącom osób zapisanym na moją listę. Przez te prawie 4 lata wspaniale było tworzyć dla Was treści. Cieszę się, że wielu z Was mogłem w jakiś sposób pomóc, zainspirować do odkrywania nowych smaków, pokazać nowe potrawy oraz udowodnić, że gotowanie wcale nie musi być trudne i czasochłonne i może to robić właściwie każdy. Wiem, że przynajmniej 3 mirków z przepisów z tagu przygotowywało zaręczynowe kolacje zaskakując swoje wybranki, tym że jednak coś potrafią ugotować (a chyba wychodziło bo skuteczność oświadczyn z tego co wiem wynosiła 100%).

Podczas tych 4 lat działalności pod tagiem na Wykopie poznałem wielu świetnych ludzi, z wieloma z Was miałem okazję spotkać się osobiście, setki dostało ode mnie pocztówki z podróży na Bałkany i w 100 dni dookoła Europy. Dziękuje za każdego plusa, wykop, komentarz pod znaleziskiem, posta z użyciem tagu na mirko czy prywatnych wiadomości, których przez te lata odebrałem od Was tysiące. Dziękuje za pomoc, cenne rady i wskazówki oraz za waszą obecność.

W sumie nigdy nie pisałem takiego posta więc nie wiem co powinienem tu jeszcze zawrzeć, nie chcę aby wyszło ckliwie, ale nie chcę też odchodzić bez pożegnania, jak wielu innych. Może napiszę tylko, że możliwość tworzenia dla Was treści dostarczała mi wiele radości i było mi bardzo miło robić to przez te wszystkie lata!

Z racji, że nie będzie już wołania, wpisów na mirko i znalezisk to jeśli interesują Cię moje treści kulinarne to zachęcam do zasubskrybowania Top Gara oraz do śledzenia mojego Instagrama.

Dziękuje i pozdrawiam,
MG78

PS Obiecany dawno film dotyczący zmywarki będzie na mirko, więc jak ktoś zapisał się na wołanie to dostanie o nim powiadomienie też tutaj.

PPS Z racji, że zamierzam ograniczać mirko i oddałem prowadzenie mojego drugiego tagu #roadtripbus @kania-19 to jeśli chcecie się ze mną skontaktować i zależy Wam na szybkiej odpowiedzi to najlepiej pisać na Insta. Tu będę zaglądał, ale czas odpowiedzi może być dłuższy.
MG78 - Tak jak pisałem kilka tygodni temu po prawie 4 latach prowadzenia #kuchniam78 ...

źródło: comment_1629638066lbC1W7fl8vAqmhPMJpCZqN.jpg

Pobierz
  • 390
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@MG78: Kuźwa, dzięki. Będę oczywiście dalej Cię gnębił komentarzami np Twojego bicka na Insta xD

Do idiotów hejtujących takie inicjatywy w komentarzach - dzięki za to że kolejna osoba musi rezygnować z wartościowego kontentu
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 16
To proste. Wypromował się na mirko i już mu wykop niepotrzebny. Teraz się skupi na zarabianiu kasy na YT.


@dr3vil: i bardzo dobrze, na #!$%@? tu siedzieć z piwniczakami, którzy szukają tylko do czego się #!$%@?ć, za co kogoś zwyzywać, jak wyśmiać cokolwiek ktoś zrobił?

Zresztą #!$%@? - wypromować XD najmocniejsze znaleziska mają na wykopie ~10k wykopów. Top Gar ma już teraz 45k subskrybentów to ilu Mirków tam może być?
  • Odpowiedz
@MG78: Ale po co kłamiesz mówiąc że zawsze starałeś się każdemu odpowiadać w komentarzach i cieszyłeś się merytoryczną dyskusją?
Praktycznie nigdy nie odpisywałeś osobom, które rzeczowo pokazywały że twoje przepisy są tragiczne i niezgodne ze sztuką kulinarną.
Chociaż nie, czasami twoją jedyną ripostą było „jak byłem w miejscu X to dokładnie tak jadłem tę potrawę więc tak musi być” nigdy nie przyznając innym racji.

Sam fakt że nie masz żadnych
  • Odpowiedz
@MG78 dzięki za masę super przepisów. Cieszę się, że został jeszcze youtube. Powodzenia z tym co robisz i dzięki za te 4 lata tutaj. Dobrze, że stąd uciekasz i to całkowicie zrozumiałe po tym co tu się dzieje i ten wpis to doskonale pokazuje (ʘʘ)
  • Odpowiedz
@MG78: mordo nie przejmuj się, ja tam lubię Twoje filmiki. Zrobiłem kilka potraw z Twoich przepisów. Niektóre posłużyły mi jako inspiracja do własnych potraw. Także ciśnij, a hejterów olej, wrzuć ich na czarno czy coś.
  • Odpowiedz
@MG78: Dziękuję za wszystko! Gdyby nie wykop to bym Cię nie poznała. Mam nadzieje ze jeszcze bardziej rozwiniesz skrzydła bo bardzo fajnie pokazujesz przepisy i w bardzo ciekawy sposób prezentujesz dane potrawy. Powodzenia! Będę tęsknić! ❤️
  • Odpowiedz
@MG78: dzięki za to co robisz. Twój blog jest w pytę. Zarówno część kulinarna jak i podróżnicza. Z obu miałem okazję korzystać i widać że pan MG78 to fachowiec jednak jest ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@amonet: "Niestety z Insta prawie nie korzystam, YouTube z nachalnością swoich reklam sprawił, że praktycznie tam nie bywam"

Zainstaluj YouTube Vanced albo NewPipe.
  • Odpowiedz