Wpis z mikrobloga

Nie rozumiem zachwytu nad osobowością Kingi, fakt że jest sto poziomów wyżej niż psycho Kochanek, ale laska jest tak zgryźliwa, wbija bezsensowne szpile swoim konkurentkom, w każda rozmowę musi włożyć swoje trzy grosze żeby zabłysnąć. Jasne, czasem powie coś sensownego i zachowa się okej, ale osoby z nastawieniem „jestem lepsza” są bardzo męczące, nie dziwie się niechęci innych kobiet co do niej.Dodatkowo to uganianie się za kochankiem, który jedzie ją równo i wmawianie że to prawdziwa miłość jest skrajnie puste.
#40kontra20
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@rysownik: no szkoda dziewczyny, ale tyle razy ją ryży potraktował tragicznie, a ta ciagle się za nim ugania i udowadnia szczerość… to tez dobrze o niej nie świadczy
  • Odpowiedz
@lkpjk: odkąd straciła pozycję ulubienicy Kochanka, jej zachowanie mocno się poprawiło. W ostatnich odcinkach nie zauważyłam, żeby była złośliwa względem kogokolwiek. Fakt, nie najlepiej to o niej świadczy, że musiała stracić pozycję faworyrty, żeby nie wbijać szpil i być milszą dla reszty uczestniczek. Przynajmniej jej charakter poprawił się zamiast pogorszyć, jak to jest z Patrycją.
  • Odpowiedz
@Tarka99: tu się zgodzę, w ostatnich odcinkach zachowuje się w porządku i zyskała, miałam na myśli złośliwości zanim wyleciała z willi na glamping
  • Odpowiedz
@caramilla: zanim były te akcje, ze dostaje największa ilość kartek etc była złośliwa w stosunku do potencjalnych konkurentek, szczególnie do Marty, na przykład randka we trójkę (Robert, Kinga, Marta), strasznie dogryzała Marcie przy Robercie szczególnie, jak weszła Kamila to komentowała ze nie jest ona zadnym zagrożeniem, w międzyczasie złowrogo na nią patrząc XD w stosunku do Lindy chyba tez na początku leciały wredne komentarze, ale tego zbyt dokładnie nie pamietam
  • Odpowiedz
@lkpjk: zanim została wysłana na glamaping faktycznie była złośliwa. NIe wiem, może czuła się na tyle pewnie w relacji z Robertem, że nie widziała powodu by bratać się z pozostałymi uczestniczkami? Złośliwa była głównie w stosunku do tych dziewczyn, które stanowiły dla niej zagrożenie.Szczególnie pod Martą kopała dołki i próbowała ją ośmieszyć. Tak jak pisałam wcześniej, dobrze to o niej nie świadczy. Ogólnie mam wrażenie, że rywalizacja o faceta budzi
  • Odpowiedz
@Tarka99: to się zgadzamy, faktycznie próbowała ośmieszać Martę w oczach Roberta, żeby nie brał jej na serio i zobaczył ze Kinga jest górą, bo Marta jej nie potrafiła przyciąć. Znałam kiedyś taką osobę, tu spoko koleżanka, a jak zobaczy konkurencje to wredne docinki na każdym kroku stad jestem na to wyczulona
  • Odpowiedz
@lkpjk: Kinga hipokrytka. Wspominała ze dziewczyny w UK ubierają się jak ladacznice i chodzą w sukienkach które ona odwazylaby się ubrać co najwyżej do łóżka a sama chodzila z sutami i d--a na wierzchu xD
  • Odpowiedz