Wpis z mikrobloga

#humankind
Pytanie do osób, które zakupiły edycję pudełkową. Na steam widzę że mam bonusy z przed sprzedaży i zawartość deluxe. Jednak ścieżka dźwiękowa wspomniana na pudełku jest dalej do kupienia dla mnie. Rozumiem, że ten ekskluzywny bonus to po prostu katalog z muzyką w folderze gry?
I co do rozgrywki:
Jestem dopiero po 5 grach na prędkości zwykłej, szybkiej i raz na błyskawicznej. Czy wam też nie udaje się wejść do 6 epoki, bo gra się kończy? Może na wolniejszych prędkościach lepiej jest. Ogólnie w porównaniu do takiego Civ V (w VI nie grałem), wydaje mi się, że przejścia przez ery były lepiej "zeskalowane" na różnych prędkościach rozgrywki - tutaj po prostu brakuje mi czasu.
Wiem, że w 4x gra się powoli delektując, ale czasem lubiłem sobie ustawić Civkę V na małej mapie, dużej prędkości i zagrać w jeden wieczór.
  • 3
  • Odpowiedz
@Variv: Wyjadaczem nie jestem i na razie zaznajamiam się z mechanikami, więc na zwykłym poziomie trudności gram. Gra się kończyła po 150/300 turze jak byłem w erze przemysłowej - brakowało mi 2/4 gwiazdek do kolejnej epoki. Zaraz spróbuję jeszcze kolejnego podejścia samymi naukowymi kulturami.
  • Odpowiedz
Wyjadaczem nie jestem i na razie zaznajamiam się z mechanikami, więc na zwykłym poziomie trudności gram. Gra się kończyła po 150/300 turze jak byłem w erze przemysłowej - brakowało mi 2/4 gwiazdek do kolejnej epoki. Zaraz spróbuję jeszcze kolejnego podejścia samymi naukowymi kulturami.


@mundurowy_bokser: Domyśly poziom trudności ponoć jest łatwy. W sumie to dobrze aby się ludzie nie odbijali od gry. Ja gra od początku na o jeden stopień trudniejszym poziomie
  • Odpowiedz